Valentýnské letenky

Online rezervace letenek:

Kam vyrazit na Valentýna? Nejlevnější zpáteční letenky od 1.587 Kč!

17. 01. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chcete strávit romantickou dovolenou v době svátku svatého Valentýna, ale přesto ušetřit? Našli jsme pro Vás ty nejlevnější destinace v období kolem 14. února. Na svátek všech zamilovaných tak můžete vzít svou lásku třeba do Londýna, Milána, Rotterdamu, Eindhovenu nebo Göteborgu.

Na Valentýna do Paříže od 2.900,- Kč

31. 10. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA nabízí levné letenky z Prahy do Paříže. Pokud chcete svou druhou polovičku na svátek sv. Valentýna opravdu překvapit, zkuste naplánovat cestu do Paříže. K dispozici jsou nyní akční letenky s ČSA od 2.900,- Kč v termínu od 15. listopadu do 20. března 2013. Na prodloužený víkend 14.2. – 17.2.2012 jsou stále volné lety.

Výprodej letenek od cestovního agenta Pelikán

14. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

A je zde další z mnoha akčních nabídek spojených právě s dnešním svátkem. Na webu cestovního agenta Pelikán jsou nyní k dispozici zvýhodněné letenky do několika vybraných destinací, které je však třeba rezervovat nejpozději do dnešní půlnoci. V nabídce jsou zpáteční palubní lístky z letiště Praha Ruzyně i kombinované letenky s návratem do Vídně.

Zasoutěžte si s easyJet o „Valentýn v oblacích“

07. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

easyJet, čtvrtý největší dopravce na pražském ruzyňském letišti, odstartoval 6. února 2012 soutěž s názvem Valentýn v oblacích. Úkolem soutěžících je vymyslet vtipný komentář k easyJet fotografiím, které budou postupně zveřejněny v pořadu Mixxxer na Óčku TV. Soutěž vyvrcholí na Svatého Valentýna, 14. února 2012. Hlavní výherce získá dvě zpáteční letenky do Milána o víkendu 17. až 19. února 2012.

Valentýnská nabídka letenek od aerolinky ČSA

31. 01. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ať už jste vyznavači podobných romantických svátků jako je Valentýn či nikoliv, je zde tématická nabídka letecké společnosti ČSA. Až do 7. února mohou klienti aerolinky rezervovat akční letenky do sedmi evropských destinací a pro cesty z Prahy pak využít cestovní období 14. únor – 31. květen 2012.

ČSA: Zamilujte si valentýnské letenky od 1627 Kč

11. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Čas sladkých polibků, vášnivého šepotu zamilovaných slov do jejího ucha a chvíle nejistoty s krvavě rudou růží, schované za zády upoceného studenta, se blíží mílovými kroky. Dámy a pánové – valentýnské šílení a s ním i valentýnské letenky jsou za dveřmi! Aerolinka ČSA se rozhodla využít této příležitosti a nabídnout zbrusu novou valentýnskou akci.

Valentýnské letenky: polibte se a leťte se SkiEurope zcela zdarma

13. 02. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Marketéři v nízkonákladovce SkiEurope již usoudili, že více valentýnských letenek v letadlech své společnosti neprodají a tak zbývající volné kapacity na lety 14. února 2009 poskytnou zcela zdarma zamilovaným dvojicím v akci nesoucí sympatický název Kiss & Fly. Stačí přijít v sobotu s partnerem/par­tnerkou na letiště v Praze, Bratislavě nebo Vídni, políbit se na check-inu a získáte zpáteční let do kterékoliv destinace SkiEurope. To ...

1


Téma: Valentýnské letenky

Aktuálně zde naleznete 7 článků na téma Valentýnské letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.