Zavazadla

Online rezervace letenek:

Ztracená zavazadla: noční můra pasažéra

30. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Někteří z vás to již možná znáte. Přicházíte si k zavazadlovému pásu pro své odbavené zavazadlo první a zůstáváte u něj poslední – černá hmota pásu se syčivě kolem vás vine jako pomstychtivý had a bez vaší tašky! Kdy považujeme svá odbavená zavazadla za ztracená? Vaši odbavené zavazadlo je oficiálně považováno za ztracené dle přepravních podmínek aerolinky.

Tipy pro zavazadla – neplaťte více než musíte!

28. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Také se vám to již několikrát přihodilo? Brouzdáte po internetu a vaši pozornost upoutá vynikající akce na letenky, v momentě však, když si začnete tyto online letenky do vysněné Paříže, Londýna či třeba do Zimbabwe téměř kupovat, zjistíte, že původní inzerovaná cena letenky se podezřele vyšplhala závratně vysoko.

Ryanair mění podmínky přepravy zavazadel

18. 06. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský letecký dopravce mění, v poslední době již podruhé, své ceny za přepravu zavazadel.Cestující si nyní mohou vybrat mezi standardní 15 kg zavazadlem, který stojí 15 €, pokud dojde k odbavení online (pokud je zavazadlo odbaveno na letišti, je poplatek 35 €), nebo si mohou zaplatit za 20 kg zavazadlo - cena je pak 25 €. Toto je výhodné pro cestující, kteří chtějí odbavit zavazadla o hmotnosti 16-20 kg. Doteď museli platit příplatek za překročení hmotnosti 15 kg, který činil 20 € za kilo. Nicméně tento poplatek zůstává, a vztahuje se na všechny zavazadla, jejíž hmotnost překročí 20 kg.

1


Téma: Zavazadla

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma Zavazadla.

Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.