Poleťte do Bruselu v srpnu již za 878 Kč!

15. 06. 2016     Rádi cestujeme

Neváhejte navštívit pod křídly největší nízkonákladové společnosti Ryanair hlavní město EU. Levné zpáteční letenky na trase Praha – Brusel obsahují převoz dvou kabinových zavazadel.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • Z Bruselu na Seychelský ostrov Mahé za 10 390 Kč

  (05.04.2016, Rádi cestujeme) Poleťte s aeroliniemi Air France a Kenya Airways v termínech listopad 2016 až březen 2017 z Bruselu na ostrov Mahé, který je největší ze 115 ostrovů Seychel. Na cestě tam počítejte s dvěma přestupy v Paříží a Nairobi. Zpáteční cesta končí na Letišti Berlín (TXL). V ceně letenek máte přepravu 1 příručního a 2 odbavených zavazadel do 23 kg zdarma.

 • Do Bruselu za 923 Kč

  (21.02.2016, Rádi cestujeme) Vydejte se v březnu s irským dopravcem Ryanair do hlavního města Belgie. V ceně zpátečních letenek do Bruselu je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel. Letenky rezervujte na webu Skypicker, nebo Ryanair.

 • Letenky na Kapverdy z Londýna za 6 750 Kč

  (26.07.2016, Rádi cestujeme) Poleťte v srpnu s dopravcem Thomsonfly na Kapverdy, přesněji na ostrov Sal, který patří do severního souostroví. Let je naplánován s odletem z londýnského Letiště Gatwick směr Sal. Po zhruba šesti hodinách letu přistanete na Mezinárodním aeroportu Amílcar Cabral, které leží 2 km od města Espargos, jež je hlavním městem ostrova Sal.

 • Poleťte z Brna do Eindhovenu a zpět za 598 Kč!

  (19.07.2016, Rádi cestujeme) Nízkonákladovka Wizzair nabízí na lince Brno – Eindhoven levné přímé lety v zářiových termínech.  Zpáteční letenky můžete zakoupit na webu Wizzair za 598 Kč, nebo ve vyhledávači Kiwi.com za 652 Kč. Přeprava příručního zavazadla je zahrnuta v ceně letů, ostatní za příplatek.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bolívie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.