SkyEurope

Online rezervace letenek:

Letiště Košice ztratilo více jak polovinu pasažérů

27. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Košice (IATA kód: KSC) ztratilo během září více jak polovinu pasažérů. Za tak podstatný pokles je na vině nízkonákladová letecké společnost SkyEurope, kteráse ještě v srpnu obstarávala 42% veškeré dopravy v Košicích. Kromě SkyEurope v Košicích létá také slovenské Danube Wings, dále pak Austrian Airlines a České aerolínie ČSA.

Poslední možnost přihlásit se o peníze od SkyEurope

26. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Klienti kdysi velmi oblíbené nízkonákladové letecké společnosti SkyEurope mají dnes poslední možnost přihlásit se o své peníze za neposkytnuté služby. Server tyden.cz dnes uvedl, že se do dnešního dne přihlásilo nejméně dvacet až padesát tisíc lidí – a to jenom v České republice.

Letiště Bratislava přišlo téměř o 35% cestujících

19. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště M.R. Štefánika Bratislava přišlo během měsíce září téměř o 35% svých cestujících. To bylo způsobeno krachem letecké společnosti SkyEurope, která z Bratislavy nabízela levné letenky. Největší podíl cestujících zajišťuje letišti Bratislava nízkonákladová letecká společnost Ryanair, která z Bratislavy nabízí spojení do 17 destinací po celé Evropě. Více informací o letišti Bratislava naleznete na airportbratislava.sk.

Zahájení vyšetřování situace kolem krachu SkyEurope

18. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Advokátní kancelář Bizoň & Partners podala podnět k zahájení vyšetřování situace kolem bankrotu SkyEurope. Hlavním důvodem je podle Juraje Bizoně neslušný a arogantní přístup, navíc v rozhovoru pro sme.sk obviňuje SkyEurope z finančního podvodu. SkyEurope navíc čelí i dalšímu obvinění. Spolu s Ryanairem byly obě společnosti pokutovány Maďarským antimonopolním úřadem (GVH).

O práci přišlo kvůli krachu SkyEurope více než 500 lidí

10. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po krachu nízkonákladové letecké společnosti přišlo o práci více než 500 jejich zaměstnanců. "Nechali jsme si jen určitý tým, jádro společnosti, které bude pracovat na její likvidaci," řekl pro slovenské noviny SME šéf SkyEurope Nick Manoudakis. Uplatnění nebudou mít bývalí zaměstnanci SkyEurope vůbec jednoduché. S problémy se potýká i ČSA. Navíc i další velké letecké společnosti propouští.

Vídeňská prokuratura prověřuje SkyEurope

07. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vídeňská prokuratura prověřuje žalobu, kterou na SkyEurope podal dozor nad akciovou burzou ve Vídni za údajný podvod při bankrotu. Napsal to server sme.sk. V žalobě, o které informovalo již v pátek okresní státní zastupitelství v Korneuburgu, je SkyEurope a jejímu vedení vytýkáno zejména záměrné neinformování investorů o svých finančních problémech.

Vueling pro klienty SkyEurope: letenky do Barcelony

04. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Vueling se zařadila mezi aerolinky, které pomáhají klientům SkyEurope. Letecká společnost přišla s nabídkou letenek Vídeň – Barcelona od €50 (cena je za jednosměrný let včetně poplatků). Akční nabídka pro cestující SkyEurope platí do 20. září 2009 a je možné využít letenek až do konce listopadu.

Nabídky pro klienty SkyEurope od KLM a Air France

03. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dalšími leteckými společnostmi, které se rozhodly podat pomocnou ruku klientům zkrachovalé aerolinky SkyEurope, jsou KLM a Air France. KLM nabízí letenky Praha – Amsterdam za €75. Air France umožňuje cestujícím rezervovat letenky Praha – Paříž za €100.

ČSA zavedly telefonní linku pro klienty SkyEurope

03. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

České aerolinie ČSA uvedly do provozu speciální telefonní linku určenou pouze pro klienty SkyEurope, kteří chtějí využít nabídku pomoci ČSA. Nové telefonní číslo je +420 239 007 234, linka je v provozu 24 hodin denně a je obsluhována vyškoleným personálem ČSA.

Danube Wings chystá lety pro klienty SkyEurope

02. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letecká společnost Danube Wings je podle serveru sme.sk připravena vypravit speciální lety do Itálie, Francie a Anglie pro případnou přepravu cestujících, kteří v těchto zemích zůstali kvůli krachu SkyEurope. Danube Wings se chystá navýšit počet letů Bratislava – Košice, aby tak nahradila chybějící lety SkyEurope.

1 2 3 4 5


Téma: SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 83 článků na téma SkyEurope.

Sponzorované odkazy