Levné letenky

Online rezervace letenek:

Akční letenky do Skopje za 2.590 Kč

05. 10. 2016     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky do makedonského hlavního města nyní zakoupíte za 2.590 Kč díky akci ČSA.

Letenky Praha – Malé za 12.390 Kč

04. 10. 2016     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Akce letecké společnosti flydubai zahrnuje také levné letenky na Maledivy s odletem a návratem do Prahy. Zpáteční letenky Praha (PRG) – Malé (MLE) za tuto cenu jsou v nabídce na období říjen 2016 – únor 2017. Letenky na Maledivy můžete rezervovat zde.

Levné letenky z Londýna k oblíbeným dovolenkovým letoviskům od 1 480 Kč

21. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční last moment letenky do mnoha oblíbených dovolenkových cílů s odletem ze čtyř londýnských letišť nabízí britská aerolinka Thomson. V nabídce dopravce jsou k dispozici: Malaga, Faro, Ibiza, Mallorca, Madeira, Menorca aj. destinace.

Levné letenky z Londýna k oblíbeným dovolenkovým letoviskům od 1 480 Kč

21. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční last moment letenky do mnoha oblíbených dovolenkových destinací s odletem ze čtyř londýnských letišť nabízí britská aerolinka Thomson. V nabídce dopravce jsou k dispozici: Malaga, Faro, Ibiza, Mallorca, Madeira, Menorca aj. lokality.

Kde hledat levné letenky?

20. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chystáte se na dovolenou, služební cestu nebo chcete zkrátka za hranice všedních dnů odletět jen tak třeba na prodloužený víkend? Budete stát před nutností si rezervovat letenku. Letecká doprava je variantou pohodlnou, rychlou a dnes již i levnou, zejména pokud vyrazíte s nízkonákladovými aerolinkami. Jenom se musíte umět v tomto světě trochu orientovat. Ukážeme si pár triků jak pořídit letenku opravdu výhodně.

Levné letenky z Londýna na Karibik za 6 589 Kč

17. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Britská aerolinka Thomson Airways provozuje přímou leteckou linku na trase Londýn Gatwick (LGW) – Aruba (AUA) a dnes dala do nabídky na tomto spoji velmi levné zpáteční letenky pod 7 tis. Kč. Karibské moře s křišťálově čistou vodou, nádherné pláže a tropická příroda v exotické destinaci vás přesvědčí o dobré volbě vaší dovolené!

Ryanair: Levné letenky do Španělska od 1819 Kč

20. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Madrid nebo Barcelona? Z bratislavského letiště M. R. Štefánika můžete odleťet v nadcházejícíh letních dnech do těchto dvou španělských metropolí. Letecké linky provozuje irský Ryanair a v ceně zpátečních letenek je zahrnut převoz dvou příručních zavazadel.

Levné letenky od AirBaltic začínají na 1 220 Kč

30. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Slevová akce pobaltské nízkonákladové aerolinky AirBaltic začíná zítra. Cena letenek již od 45€ a k dispozici se nabízí 300 000 míst do všech destinací dopravce.

Levné letenky do New Yorku již za 7 190 Kč!

03. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky do New Yorku nyní pořídíte již od 7 190 Kč na webových stránkách Pelikána. Nejlevnější zpáteční letenky za 7 190 Kč jsou při odletu z Kodaně s návratem do Vídně. Poletíte-li z Kodaně a budete se vracet do Prahy, tak vás zpáteční letenka vyjde na 7 790 Kč. Letenky z Prahy do New Yorku s návratem do Vídně pořídíte za 7 990 Kč. Všechno to jsou velmi příjemné ceny a záleží na vás, které odlety a přílety vám budou nejvíce vyhovovat. Letenky jsou k zakoupení již nyní a můžete odlétat a vracet se v prvním čtvrtletí příštího roku.

Levné letenky do Jižní Koreje s Finnair

01. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Finnair nabízí volné místa na lince Praha – Soul v termínech prosinec 2015 až duben 2016. Zpáteční letenky do Koreje jsou v prodeji již za 12 509 Kč. Přestup je naplánován na Letišti Helsinky a cílová destinace Mezinárodní letiště Inčchon se nachází zhruba 50 km na západ od Soulu.

1 2 3 4 5


Téma: Levné letenky

Aktuálně zde naleznete 446 článků na téma Levné letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.