Letenky z Košic za velkou louži od 9 741 Kč

27. 06. 2016     Rádi cestujeme

Vydejte se do vícero severoamerických měst v podzimních a zimních termínech. Nabízejí se lety od více leteckých dopravců z Košic do New Yorku, Chicaga, Washingtonu a Los Angeles. V ceně zpátečních letenek je zahrnut převoz příručního a odbaveného zavazadla.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Košic? Vybírejte pohodlně online!
 • Los Angeles z Košic za 9 966 Kč

  (07.06.2016, Rádi cestujeme) Vydejte se v říjnu nebo listopadu na západ americké metropole Los Angeles z nedalekých Košic. Zpáteční letenky s dopravcem Air Canada a Austrian Airlines obsahují převoz příručního a odbaveného zavazadla.

 • Letenky do New Yorku z Prahy za skvělých 8 399 Kč

  (13.09.2016, Rádi cestujeme) Zaleťte si levně s aerolinkami AirBerlin a Czech Airlines v období října 2016 až července 2017 za velkou louži. Na cestě do cíle je naplánován jeden přestup v Dusseldorfu. Tarif obsahuje přepravu příručního plus odbaveného zavazadla a rezervujte ho na webu pelikan.cz.

 • Letenky z Košic do Los Angeles za 11 515 Kč

  (06.05.2016, Rádi cestujeme) Společnosti Austrian Airlines a Air Canada nabízí v zářiových termínech zpáteční letenky na trase Košice – Los Angeles. Let je plánován s dvěma přestupy ve Vídni a Torontu na cestě tam.  Na zpáteční cestě přestoupíte ve Washingtonu a Vídni. V ceně je zahrnuta přeprava příručního a odbaveného zavazadla. 

 • Letenky z Košic do Los Angeles za 11 515 Kč

  (06.05.2016, Rádi cestujeme) Společnosti Austrian Airlines a Air Canada nabízí v zářijových termínech zpáteční letenky na trase Košice – Los Angeles. Let je plánován s dvěma přestupy ve Vídni a Torontu na cestě tam.  Na zpáteční cestě přestoupíte ve Washingtonu a Vídni. V ceně je zahrnuta přeprava příručního a odbaveného zavazadla. 


Sponzorované odkazy


Letenky do Hong Kongu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.