Jak nejrychleji projít bezpečnostní kontrolou?

14. 08. 2009     Letenky levně

Odpověď přináší slečna na záznamu z bezpečnostní kamery letiště

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha prezentuje bezpečnostní opatření

  (05.05.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha zavedlo nový systém prezentace bezpečnostních opatření. V odletových halách letiště mohou cestující nově vidět vitríny naplněné různými předměty jako jsou například nůžky, nože, příbory, šroubováky, lahve s vodou nebo gely. Smyslem celého projektu je názorně ukázat pasažérům, které předměty se nesmějí na palubě letadla přepravovat.

 • Vrátí se Concorde do leteckého provozu?

  (31.05.2010, Akční letenky.cz) Concorde se podle BBC možná vrátí do leteckého provozu. Britsko-francouzská skupina expertů totiž začala s kontrolou motorů letadla Air France. Concorde by se díky projektu za 15 milionů liber měl vrátit v omezené míře na oblohu. Návrat by přitom mohl být naplánován na zahájení olympijských her v Londýně v roce 2012.

 • Letiště Londýn Heathrow představilo tělesné skenery

  (03.02.2010, Akční letenky.cz) Včera byly na letišti Londýn Heathrow v Terminálu 4 spustěny tělesné skenery, která mají posílit bezpečnost. Nová technologie umožňuje důkladnou prohlídku cestujících, aniž by si museli vysléct oblečení. Poté co cestující projdou běžnou kontrolou, mohou být někteří požádáni také o další prohlídku pomocí tělesných skenerů.

 • Doprava na letiště v Rakousku: Jak se do Vídně dostat nejlevněji?

  (11.05.2010, Letenky levně) Mnoho leteckých společností nabízí výhodné nabídky do celého světa, ale s odletem z letiště ve Vídni. Jiné společnosti zase létají do destinací, které jsou z České republiky nedostupné. Jenže jak se do Vídně dostat nejrychleji, nejpohodlněji a jak nejlevněji?


Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.