Letenky na Tenerife

Online rezervace letenek:

Akční letenky od 361 korun

22. 05. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky nás zavedou do tradičních levných destinací jako jsou Oslo či Benátky. I když v Oslu co ušetříte na letence, to zaplatíte na ubytování. Nejlevnější letenky jsou za 361 korun a to z Wroclavi do Osla. Cena je platná pokud budete platit kartou Mastercard Prepaid a vystačíte si s příručním zavazadlem. K zajímavým letenkám patří také letenka z Prahy do Marseille či z Mnichova do Tenerife. Za dvě zpáteční letenky a ubytování pro dva/10 dnů/ na Tenerife (Kanárské ostrovy) zaplatíte zhruba 11 000 korun.

Levné letenky na Tenerife: Z Prahy jen za 3 682 Kč

14. 06. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky na Tenerife nyní seženete díky společnostem Wizzair a Ryanair. V případě odletu z Prahy za ně zaplatíte jen 3 682 Kč. Letět můžete třeba dle následujícího cestovního itineráře.

Germanwings zavádí na léto trasu na Tenerife

07. 12. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svůj letní letový plán o trasu na ostrov Tenerife. Od 24. září do 29. října 2011 bude cestujícím z letiště Kolín/Bonn k dispozici sobotní spojení na kanárský sopečný ostrov. Již nyní lze rezervovat letenky na webových stránkách www.germanwings.com . Kdo si letenky koupí dříve, může se déle těšit a především ušetří díky nejvýhodnějším cenám.

1


Téma: Letenky na Tenerife

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma Letenky na Tenerife.

Sponzorované odkazy