Ryanair

Online rezervace letenek:

Bratislava – Izrael a zpět za 1 352 Kč

26. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chystáte se do Izraele? Irský Ryanair provozuje linku Bratislava – Eliat. A tak na jih Izraele můžete vyrazit s tímto nízkonákladovým dopravcem velmi levně. Např. ceny zpátečních letenek v listopadových a prosincových termínech začínají na 49 €. Tarif zahrnuje převoz 2 příručních zavazadel.

Srpnové zpáteční letenky z Vratislavi do Osla za 1 168 Kč

24. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Využijte blízkosti polského letiště ve Vratislavi a vydejte se na srpnový výlet do Norska. Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair na lince Vratislav – Oslo nabízí zpáteční přímé lety již za 1 168 Kč. Rezervaci letenek proveďte ve vyhledávači Kiwi.com, nebo o něco levněji přímo na webu dopravce Ryanair.

Nová linka spojí Bratislavu s Leedsem, ceny letenek od 540 Kč

21. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na letišti v Bratislavě přibude nový letecký spoj do Velký Británie. Irská společnost Ryanair spustí od 4. listopadu 2016 pravidelnou leteckou linku z hlavního města Slovenska s cílem cesty: Leeds - Bradford. Lety budou k dispozici 2x týdně, vždy v pondělí a pátek.

Nová letecká linka Ostrava – Milán

13. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský dopravce Ryanair zahájí 30. října 2016 provoz na nové přímé lince z Ostravy do Itálie. Konkrétně na Letiště Bergamo (BGY), které letecky obsluhuje oblast Lombardie a Milána. Tato letecká trasa spojí Ostravu - Mošnov s Itálií dvakrát týdně. Letenky lze rezervovat už nyní a ceny začínají na 779 korunách za jednosměrný let.

Srpen v Londýně má co nabídnout

27. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Druhý měsíc prázdnin slibuje spoustu zábavy. S festivaly, karnevaly, pouličními atrakcemi a hudebními produkcemi se v Londýně přímo roztrhl pytel. Zaleťte si na návštěvu anglické metropole za přijatelné ceny nízkonákladových společností Easyjet, Wizzair, Ryanair, nebo Smartwings.

Paleta jednosměrných letů přes celou Evropu od 370 Kč

24. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský letecký dopravce Ryanair spustil slevy letenek na podzimní a zimní jednosměrný linky po celé Evropě. Levně můžete letět z Londýna, Manchesteru, Paříže, Říma, Madridu, nebo Berlína aj. Ve škále letů se nabízejí zajímavé spoje: např. Manchester (MAN) – Bratislava (BTS), Londýn (STN) – Bratislava (BTS), Londýn (STN) - Brno (BRQ).

Paleta jednosměrných letů přes celou Evropu od 370 Kč

24. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský letecký dopravce Ryanair spustil slevy letenek na podzimní a zimní jednosměrný linky po celé Evropě. Levně můžete letět z Londýna, Manchesteru, Paříže, Říma, Madridu, nebo Berlína aj. měst. Ve škále letů se nabízejí zajímavé spoje: např. Londýn (STN) - Praha (PRG), Manchester (MAN) – Bratislava (BTS), Londýn (STN) – Bratislava (BTS), Londýn (STN) - Brno (BRQ).

Leťte do Skandinávie od 517 Kč

23. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Široká paleta levných letů irského dopravce Ryanair z blízké polské Vratislavi do hlavního města Norska se nabízí v termínech červenec až říjen 2016. V ceně přímých zpátečních letenek na trase Vratislav – Oslo je zahrnuta přeprava 2 příručních zavazadel.

Palma de Mallorca z Bratislavy za 1 782 Kč

22. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vydejte se v říjnových termínech za krásami Baleárských ostrovu s irským nízkonákladovým dopravcem Ryanair. V ceně zpátečních letenek na trase Bratislava – Palma de Mallorca je zahrnut převoz dvou příručních zavazadel.

Letecky Vratislav – Glasgow za 1 567 Kč

19. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Polská Vratislav nabízí díky nízkonákladovým dopravcům a nízkým letištním poplatkům levné letecké linky do mnoha evropských měst, jedním z nich je skotský Glasgow. Do třetího největšího města Velké Británie se můžete vydat s dopravcem Ryanair v podzimních termínech. 

3 4 5 6 7


Téma: Ryanair

Aktuálně zde naleznete 835 článků na téma Ryanair.

Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.