Wizz Air

Online rezervace letenek:

Dnes sleva od Wizzair na letenky pro všechny

06. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Po včerejší akci určené jen členům WDC klubu přichází dnes sleva 20% aerolinky Wizzair pro všechny bez omezení. Sleva probíhá do dnešní půlnoci a platí pouze na nové rezervace, které musí být provedeny přes web wizzair.com nebo pomocí mobilní aplikace.

Sleva 20 % na letenky pro členy slevového programu aerolinky Wizzair

05. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Maďarský letecký dopravce Wizzair působící ve střední a východní Evropě, dnes přivítal miliontého člena klubu WIZZ Discount Club.

Nejlevněji do Holandska poletíte z Brna za 798 Kč

04. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za málo peněz můžete odlétnout z moravské metropole do holandského Eindhovenu již za dva týdny. Nemusíte se bát, že budete mít moc práce s balením kufrů. To vůbec ne. Tarif nízkonákladové aerolinky Wizzair zahrnuje přepravu jednoho malého příručního zavazadla, ostatní za příplatek.

Nejlevněji do Holandska poletíte z Brna za 798 Kč

04. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za málo peněz můžete odlétnout z moravské metropole do holandského Eindhovenu již za dva týdny. Nemusíte se bát, že budete mít moc práce s balením kufrů. To vůbec ne. Tarif nízkonákladové aerolinky Wizzair zahrnuje přepravu jen jednoho malého příručního zavazadla, ostatní za příplatek.

Letenky do Albionu zítra o 20 % levnější

15. 08. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zítra nakoupíte lety do / z Velké Británie o pětinu levněji než obvykle. Sleva je platná pouze na lety společnosti Wizzair  zakoupené v rozmezí od dněšní půlnici do jedné hodiny ranní 17. srpna. Sleva je podmíněna nákupem přes web Wizzair a jeho mobilní verzi či aplikaci.

Letecky Praha – Bergamo a zpět za 458 Kč

15. 08. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Maďarský dopravce Wizzair nabízí příležitost k levnému čtyřdennímu výletu do oblasti italské Lombardie. Říjnové zpáteční letenky na trase Praha – Bergamo jsou k dispozici na Kiwi.com za 841 Kč. Jestli vlastníte členství Wizzair WDC tak za 458 Kč, bez něj za 798 Kč.

Letecky Vratislav – Stockholm a zpět za 495 Kč

13. 08. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější zářiové letenky do Stockholmu v nejbližším okolí lze sehnat s odletem z letiště  Vratislav. Zpáteční letenky na trase Vratislav – Stockholm můžete rezervovat na webu aerolinky Wizzair za 495 Kč nebo ve vyhledávači Kiwi.com za 597 Kč. Tarif zahrnuje přepravu příručního zavazadla.

Levné zpáteční letenky z Brna do Holandska za 598 Kč

28. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Maďarský Wizzair létá z Brna  krom Londýna Luton a Maastrichtu i do Eindhovenu. A právě v říjnových termínech můžete nakoupit letenky na jih Holandska nejlevněji. Za 598 kč rezervujte lety na webu dopravce Wizzair nebo za 625 Kč přes Kiwi.com.

Dnes si vyberte a zítra rezervujte lety s Wizzair o pětinu levněji!

26. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Jen zítra 27. 7. nabídne maďarský nízkonákladový dopravce Wizzair 20 % slevu na letenky ve svojí síti destinací. Snížená cena je platná při rezervaci přímo přes weby wizzair.com, m.wizzair.com, pomocí mobilní aplikace Wizz a call centrum dopravce.

Vratislav – Stockholm a zpět za 849 Kč

25. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky do Skandinávie z Polska pod tisícovku! Za takovou cenu můžete letět s maďarsku aerolinkou Wizzair směr Švédsko. Lety na trase Vratislav - Stockholm rezervujte na webu Wizzair za 849 Kč nebo na Kiwi.com za 933 Kč.

1 2 3 4 5


Téma: Wizz Air

Aktuálně zde naleznete 602 článků na téma Wizz Air.

Sponzorované odkazy