Vláda schválila prodej 44% podílu v ČSA

13. 03. 2013     Aerolinie.info

Vláda ČR dnes na svém zasedání odsouhlasila prodej 460 725 kusů akcií ČSA, což představuje 44% podíl v aerolinkách. Kupcem je Korean Air.

Štítky:
ČSA, Korean Air

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky na léto od ČSA

  (11.04.2013, Letenky levně) Letecká společnost ČSA spustila prodej výhodných letenek na léto do různých destinací po celém světě. Akce trvá do 14. 4. a do té doby je také třeba uskutečnit rezervaci. Ceny letenek po Evropě začínají na 2 204,- Kč.

 • Aktualita: nejlevnější letenky bude mít Wizz Air

  (24.07.2012, Akční letenky.cz) Poslední prohlášení nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air by mělo potěšit především její zákazníky. Přepravce totiž od srpna slibuje prodej nejlevnějších letenek na trhu! Nejnižších cen chce společnost dosáhnout novým obchodním trikem, který spočívá v proplácení rozdílu cen palubních lístků.

 • EasyJet: Levné letenky na zimu 2012 a jaro 2013

  (08.06.2012, Letenky levně) Nízkonákladová aerolinka easyJet dnes zahájila prodej letenek na zimu 2012 a jaro 2013. Pokud se tedy chystáte v zimě do jedné z destinací, které easyJet obsluhuje, je dobrý čas na koupení letenky, jelikož u této nízkonákladové společnosti platí, čím dříve kupujete, tím lepší cenu máte.

 • Akční letenky z Prahy na Island za 3990 Kč!

  (11.06.2012, Akční letenky.cz) Širokou nabídku levných letenek najdete na webu společnosti Student Agency, která je propaguje v sekci „Speciální akce„. Mimo jiné zde můžete narazit na velmi zajímavé zpáteční lety na trase Praha – Reykjavík (KEF) za 3990 Kč včetně poplatků. Prodej letenek by měl probíhat až do 20. srpna a volných míst je prozatím dostatek.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.