Letní letový řád Lufthansy přináší 5 nových destinací

11. 03. 2013     Aerolinie.info

Mezi nové destinacei patří Menorca, Jerez de la Frontera, Cardiff, Glasgow nebo Varna.

Online rezervace letenek:

 • Emirates v Praze pořádá nábor nových členů palubní posádky

  (25.06.2013, Aerolinie.info) Den otevřených dveří pro nábor nových členů palubní posádky se koná v sobotu 29. června v 9:00 hodin v hotelu Don Giovanni (Vinohradská 15).

 • SmartWings zavádí 13 nových pravidelných linek z Ostravy

  (12.03.2012, Letenky levně) SmartWings, jediné české low-cost aerolinky provozované Travel Service, zavádí během letního letového řádu z Ostravy 13 nových pravidelných linek pod značkou SmartWings. Pravidelné linky budou směřovat do 12 oblíbených letovisek ve Středomoří a do francouzské metropole Paříže.  Nová pravidelná linka Ostrava – Paříž bude provozována 2x týdně (Čt, Ne).

 • Nové linky a novinky z letiště Praha Ruzyně

  (11.07.2012, ALetenky.cz) V leteckém průmyslu jsou větší či menší změny na denním pořádku a to se týká také našeho hlavního letiště Praha Ruzyně. Kromě zahájení provozu na nových linkách se pasažéři mohou těšit i na několik nových služeb nebo také na nový název! Václav Havel Airport Prague

 • Nové linky z letiště Praha do Evropy a Kanady!

  (23.10.2013, Akční letenky.cz) V posledních týdnech se kolem letiště Praha vyrojilo několik nových zajímavých informací a mimo jiné se chystá také zavedení několika nových linek. Všechny lety by měly být spuštěny až v roce 2014 a provozovat je budou aerolinky Air Transat, Germawings, Adria Airways a Aegean Airlines.


Sponzorované odkazy