Velikonoční slevy s ČSA

28. 03. 2013     Letenky levně

Od 27. 3. do 28. 3. probíhá na stránkách ČSA www.csa.cz akce, v rámci které můžete pořídit letenky za výhodné ceny do Milána, Paříže, Curychu, Říma a Nice. Akce trvá jen do čtvrtka 28. 3.!

Štítky:
Akční letenky, ČSA, Letenky ČSA

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Velikonoční letenky aerolinky ČSA od 2040 Kč

  (04.04.2012, Akční letenky.cz) Česká letecká společnost ČSA připravila pro své zákazníky velikonoční akci, v rámci které nabízí zpáteční palubní lístky od 2040 Kč včetně poplatků. Nabídka platí až do 10. dubna 2012 a cestovní období je stanovano na 9. duben – 15. červen.

 • Velikonoční nabídka od ČSA: akční letenky do Evropy

  (02.04.2012, Letenky levně) České aerolinie přicházejí se speciální velikonoční nabídkou letenek. Vybírat můžete z několika evropských měst a ceny zpátečních letenek začínají už na 2 400 Kč. Za tuto cenu můžete letět do Milána. Jen o 90 Kč více budete potřebovat na letenku do Ženevy, Dusseldorfu, nebo Kodaně. Celou nabídku s možností rezervace najdete ZDE.

 • Velikonoční soutěž na webu Tripomatic

  (05.04.2012, Akční letenky.cz) Neposlušný „Velikonoční zajíc“ sebral několik speciálních vajíček a schoval je na místa po celém světě. Pomozte nám je najít a vyhrajte dárkový poukaz Amazon.com v hodnotě $100 (cca 1900 Kč) a další hodnotné ceny. Pomocí plánovače výletů Tripomatic.com se můžete pokusit najít všech 12 velikonočních vajíček, které jsou ukryté v mapě celého světa.

 • Slevy s ČSA

  (26.06.2013, Letenky levně) Na babí léto si letecká společnost ČSA připravila slevy 30 % na cesty do těchto destinací: Nice, Řím, Tel Aviv, Miláno, Kodaň, Stockholm, Amsterdam a Košice. Rezervovat za výhodnější ceny můžete do 30. 6.


Sponzorované odkazy


Letenky do Slovinska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.