Velikonoční nabídka od ČSA: akční letenky do Evropy

02. 04. 2012     Letenky levně

České aerolinie přicházejí se speciální velikonoční nabídkou letenek. Vybírat můžete z několika evropských měst a ceny zpátečních letenek začínají už na 2 400 Kč. Za tuto cenu můžete letět do Milána. Jen o 90 Kč více budete potřebovat na letenku do Ženevy, Dusseldorfu, nebo Kodaně. Celou nabídku s možností rezervace najdete ZDE.

Štítky:
ČSA, Letenky ČSA

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Velikonoční letenky aerolinky ČSA od 2040 Kč

  (04.04.2012, Akční letenky.cz) Česká letecká společnost ČSA připravila pro své zákazníky velikonoční akci, v rámci které nabízí zpáteční palubní lístky od 2040 Kč včetně poplatků. Nabídka platí až do 10. dubna 2012 a cestovní období je stanovano na 9. duben – 15. červen.

 • Velikonoční soutěž na webu Tripomatic

  (05.04.2012, Akční letenky.cz) Neposlušný „Velikonoční zajíc“ sebral několik speciálních vajíček a schoval je na místa po celém světě. Pomozte nám je najít a vyhrajte dárkový poukaz Amazon.com v hodnotě $100 (cca 1900 Kč) a další hodnotné ceny. Pomocí plánovače výletů Tripomatic.com se můžete pokusit najít všech 12 velikonočních vajíček, které jsou ukryté v mapě celého světa.

 • Aer Lingus: letenky z Evropy se slevou až 50%!

  (14.02.2013, Akční letenky.cz) Irská letecká společnost Aer Lingus nabízí v těchto dnech slevu na vybrané letenky z Evropy až 50%! Mimo jiné je v nabídce zařazeno také letiště Praha a jinou akční nabídku najdete také v případě odletů z Vídně. Akce této aerolinky mají trvání pouze do 18. února.

 • EasyJet získal ocenění Nejlepší nízkonákladová letecká společnost Evropy 2011

  (30.06.2011, Rádi cestujeme) Přední evropská nízkonákladová letecká společnost easyJet zvítězila v soutěži o Nejlepší nízkonákladovou leteckou společnost v Evropě. Cena, o které rozhodovali sami cestující, byla easyJet udělena na World Airline Awards na Pařížské letecké show. easyJet má nejlepší leteckou síť v Evropě a je čtvrtou největší leteckou společností Evropy.


Sponzorované odkazy


Letenky do Turecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.