Zpáteční letenky na Kypr na konci srpna za 3.505 Kč

14. 07. 2014     Akční letenky.cz

Na třetí největší ostrov ve Středozemním moři poletíte nejvýhodněji s leteckou společností Ryanair z nedalekého Krakova. Zpáteční letenky Krakov – Paphos (jedno z turistických letovisek na jihozápadě Kypru) seženete v několika termínech na přelomu srpna a září stále pod 4.000 Kč.

Štítky:
Letenky do Paphosu, Letenky na Kypr, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Zpáteční letenky na Kypr za 2.406 Kč

  (26.02.2014, Akční letenky.cz) V porovnání s lety z Prahy, kdy nejlevnější zpáteční letenky na Kypr vychází s leteckou společností EasyJet s přestupem v Miláně na 5.140 Kč, opět suverénně vede Polsko, těsně následované Maďarskem - z Varšavy totiž můžete letět v několika termínech v březnu už za 2.406 Kč,

 • Zpáteční letenky Budapešť – Istanbul na konci května za 2.014 Kč

  (16.05.2014, Akční letenky.cz) Brána Orientu opět láká! Zpáteční letenky na přímé trase  Wizzairu z Budapešti do Istanbulu se momentálně hned v pěti termínech na konci května prodávají za 2.014 Kč včetně všech povinných poplatků. Z přehledu termínů můžete vybírat na skypicker.com. S případnou rezervací příliš neotálejte. REZERVOVAT LETENKY - přehled termínů, zpáteční Budapešť – Istanbul, od 2.014 Kč

 • Na konci léta bude stát akční letenka do Barcelony 1426 korun

  (26.06.2014, Rádi cestujeme) Letenka z Německa do Barcelony vás vyjde na 1426 korun, pokud si budete chtít užít týdenní pobyt v tomto krásném městě na přelomu babího léta.  Odlet 16. září a návrat 24. září. Startuje se z letiště v bavorském Memmingenu.

 • Na Kypr a zpátky za 2.263 Kč!

  (16.12.2013, Akční letenky.cz) Pro řadu termínů v období únor/březen 2014 nabízí letecká společnost Wizzair velmi pěkné ceny zpátečních letenek na trase Budapešť – Larnaka. Ty nejlevnější letenky se dají na skypicker.com pořídit od 2.263 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky na Kypr

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.