Japonsko – zpáteční letenky z Vídně do Osaky za 7.960 Kč

31. 10. 2014     Akční letenky.cz

Nepřekonatelné ceny na trase Vídeň (VIE) – Osaka (KIX) vás jistě nalákají k cestě do země vycházejícího slunce. V rámci tarifu letecké společnosti KLM můžete s přestupem v Amsterdamu letět do Osaky a zpět za neuvěřitelných 7.960 Kč, a to v níže uvedených termínech.

Štítky:
KLM, Letenky do Japonska, Letenky do Ósaky, Letenky KLM

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Vídně? Vybírejte pohodlně online!
 • Z Vídně do Jerevanu od 6.382,- Kč

  (19.03.2014, Letenky levně) Pokud byste letos chtěli navštívit zemi, která je ještě masovým turismem nedotčená, možná vás zaujme Arménie. Lákají opuštěné kláštery ve skalách, opuštěná jezera nebo kombinace sovětských budov s pravoslavnými kostely? Pak bude Arménie to pravé. Letenku z Vídně do Jerevanu lze zakoupit již od 6.382,- Kč.

 • Libanon – zpáteční letenky z Prahy a Vídně od 5.208 Kč

  (22.10.2014, Akční letenky.cz) S leteckou společností Air Serbia můžete aktuálně v několika termínech v květnu následujícího roku vyrazit z Prahy či Vídně s jediným krátkým přestupem v Bělehradě až do hlavního města Libanonu, Bejrútu, za méně než 6.000 Kč. Zpáteční letenky zahrnují jedno odbavené a dvě kabinová zavazadla.

 • Zpáteční lety do Mexika z Vídně za 14.453 Kč

  (23.07.2014, Akční letenky.cz) Díky kombinaci letů společností Air France a KLM je možné letět z nedaleké Vídně za velmi pěkné ceny do hlavního města Mexika, Mexico City. Letět je v rámci tohoto tarifu možné od 1. září do 30. listopadu s maximálním pobytem 3 měsíce.

 • Z Vídně na Maltu od 5.796,- Kč

  (21.02.2014, Letenky levně) Chcete o letních prázdninách navštívit Maltu? Chystáte se na Maltu na jazykový kurz? Letenku z Vídně na Maltu lze zakoupit již od 5.796,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 23. 6. 2014 a návratem 2. 7. 2014 v našem vyhledávači). Cena platí do vyprodání míst. K dispozici jsou termíny od května do října tohoto roku.


Sponzorované odkazy


Letenky do Japonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.