Z Ostravy si zaletíte v lednu do Londýna za pouhých 758 korun

02. 01. 2015     Rádi cestujeme

Po Brnu přichází na řadu Ostravské letiště, které nabízí extrémně levné zpáteční spojení do britského Londýna! Jen 758 korun vás bude stát zpáteční letenka s odletem 24. ledna a návratem buď 27. nebo až 29. ledna. Jedná se o letenku na londýnské letiště Stansted. Cenově velmi příznivá nabídka patří nízkonákladové společnosti Ryanair.

Štítky:
Letenky do Londýna, Letenky do Velké Británie, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • Z Ostravy si zaletíte v lednu do Londýna za pouhých 758 korun

  (02.01.2015, Rádi cestujeme) Po Brnu přichází na řadu Ostravské letiště, které nabízí extrémně levné zpáteční spojení do britského Londýna! Jen 758 korun vás bude stát zpáteční letenka s odletem 24. ledna a návratem buď 27. nebo až 29. ledna. Jedná se o letenku na londýnské letiště Stansted. Cenově velmi příznivá nabídka patří nízkonákladové společnosti Ryanair.

 • Londýn za 998 korun z Brna!

  (21.12.2014, Rádi cestujeme) Nízkonákladová společnost Ryanair jistě potěší všechny cestovatele, kteří by se chtěli tuto zimu podívat do Londýna. S odletem z Brna nabízí totiž cenu jedné letenky pod pět set korun, zpáteční letenka tak stojí pouhých 998 korun! Dostupné jsou letenky zejména ke konci ledna.

 • Akční cena letenky do Osla - pouhých 577 korun

  (12.06.2014, Rádi cestujeme) Pro po Skandinávii dychtící cestovatele tu máme extrémně nízkou cenu za letenku do Osla. Z polské Wroclavy do norského hlavního města zaplatíte za letenku pouhých 498 korun, a to v případě, že vyrazíte v pátek 29. srpna a navracet se budete v pondělí 8. září. Poslední dny léta sice ve Skandinávii znamenají už příchod brzkého podzimu, ale denního světla je pořád dostatek. Tak proč si neprodloužit prázdniny?

 • Trendy na zimu 2014-2015: nejčastější a nejlevnější destinací této zimy bude Londýn

  (13.11.2014, ALetenky.cz) Nejvytíženější leteckou destinací letošní zimy bude Londýn, Frankfurt a Amsterdam. Londýn, vedle Eindhovenu, Bruselu a Milána, bude patřit také mezi nejzajímavější destinace z hlediska nejnižších cen letenek.


Sponzorované odkazy