Letenky do Londýna

Online rezervace letenek:

Londýn z Lince za 540 Kč

18. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Velmi levné říjnové zpáteční letenky do Londýna jsou aktuálně k dispozici na webu Ryanair. Má to ale jeden háček, jsou z odletem z rakouského Lince, který je vzdálen zhruba stejně jak z Prahy tak Brna cca 250 km. Nejlevnější tarif Standard irského dopravce zahrnuje kromě vaší přepravy i převoz dvou příručních zavazadel.

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!

Letecky Brno – Londýn za 977 Kč

08. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Ryanair známá agresivně nízkými ceny letenek nabízí na trase Brno – Londýn zpáteční letenky za 977 Kč. Tato cena zahrnuje převoz dvou příručních zavazadel. Cíl letu Letiště Stansted leží 42 km severně od hlavního města Anglie.

Ryanair: Bratislava - Londýn a zpět za 977 Kč

08. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair nabízí na trase Bratislava – Londýn zpáteční letenky s cenou pod 1000 Kč. Cíl letu Letiště Luton se nachází 57 km od centra hlavního města Anglie. Letenky zahrnují přepravu dvou kabinových zavazadel.

Nové linky a základna Ryanair v Praze

06. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnost Ryanair oznámila na dnešní tiskové konferenci navýšení množství leteckých spojů z letiště v Ruzyni. Irský dopravce spojí Prahu s pěti evropskými destinacemi, po Bruselu, Dublinu a Londýnu Stansted od konce října přibudou každodenní spoje do Říma a Bergama.

Dubnové letenky do Londýna již za 459 Kč

08. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky do Londýna již tradičně nabízí nízkonákladový dopravce Ryanair. Z Prahy nyní na Londýnské letiště Stansted poletíte již od 459 Kč. Jedná se o cenu jednosměrné letenky, která je k mání pouze 27. dubna. Letenky pro návrat na počátku května se pohybují okolo 639 Kč. Za zpáteční letenku tak můžete zaplatit pouze 1068 Kč! V ceně letenky je přeprava 2 příručních zavazadel.

Ryanair: Lety z Prahy do Londýna za 970 Kč

04. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Proč nevyužít levných zpátečních dubnových letenek do hlavního města Anglie a nevyrazit na čtyřdenní výlet za zajímavými pamětihodnostmi jako jsou Tower Bridge, Westminsterský palác, Trafalgarské náměstí, Picadilly Circus aj. Lety zajišťuje nízkonákladový dopravce Ryanair a v ceně dopravného máte zahrnut převoz 2 zavazadel. Nevýhodou těchto letů je větší vzdálenost cílového Letiště Stansted (STN) od centra Londýna a tak musíte počítat s další jízdou autobusem, nebo vlakem např. Stansted Express.

Z Prahy do Londýna za 979 Kč

01. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte s aerolinkou Ryanair do hlavního města Anglie. Dubnový Londýn můžete v poklidu zhlédnout během 6 dnů a na své si přijdou příznivci historie, kaváren, nákupů. V ceně zpátečních letenek na lince Praha – Londýn je zahrnuta přeprava 2 malých zavazadel.

Z Prahy do Londýna za 979 Kč

01. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte s aerolinkou Ryanair do hlavního města Anglie. Dubnový Londýn můžete v poklidu zhlédnout během 6 dnů. Na své si přijdou příznivci historie, kaváren a nákupů. V ceně zpátečních letenek na lince Praha – Londýn je zahrnuta přeprava 2 malých zavazadel.

Letecky Brno – Londýn za 326 Kč

27. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irská aerolinka Ryanair nabízí volné místa na trase Brno – Londýn v lednových termínech. Za  jednosměrnou letenku zaplatíte 326 Kč, tak proč toho nevyužít a nevyrazit do Londýna za památkami, nebo nákupy. V ceně levné letenky je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel a veškeré letištní poplatky.

Letenky do Londýna a Milána od 326 Kč

18. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky do mnoha evropských destinací např. do Milána a Londýna od 356 Kč za jednosměrnou letenku. Lety probíhají s nízkonákladovými dopravci  Wizzair a Ryanair. Odletové letiště – Ruzyň, Letiště Václava Havla. Letenky jsou dostupné na webu Skypicker v lednových termínech 2016.

1 2 3 4 5


Téma: Letenky do Londýna

Aktuálně zde naleznete 161 článků na téma Letenky do Londýna.

Sponzorované odkazy