Zpáteční letenky do hlavního města Japonska - Tokia

09. 11. 2015     Rádi cestujeme

Vydejte se v termínech od listopadu 2015 až červenec 2016 s leteckou společností Turkish Airlines do země vycházejícího slunce. Zpáteční letenky na trase Praha – Tokio s přestupem v Istanbulu nabízí na svém webu prodejce Pelikán za 12 390 Kč.

Štítky:
Turkish Airlines

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Do Okinawy a jiných japonských měst od 11 853 Kč

  (16.04.2016, Rádi cestujeme) Vyberte si z nabídky letů do tří japonských měst na webu pelikan.cz v termínech červen až říjen 2016. Na cestě do cíle je naplánován jeden přestup v Šanghaji. Zpáteční letenky dopravce China Eastern Airlines s cílem letu - Japonské císařství obsahují převoz jednoho příručního a dvou odbavených zavazadel.

 • Z Košic do Los Angeles a San Francisca za 9 120 Kč

  (23.07.2016, Rádi cestujeme) Objevte krásy amerických měst LA a San Francisco s aerolinkami Austrian Airlines a Air Canada. Zpáteční letenky do těchto dvou kalifornských měst můžete rezervovat na slovenském Pelikánovi za 344 Euro a cena zahrnuje přepravu příručního plus odbaveného zavazadla.

 • Kréta – zpáteční letenky na jaro za 2.105 Kč

  (19.01.2015, Akční letenky.cz) Pokud byste rádi vyrazili na Krétu, tak v porovnání s cenami zpátečních letenek z Prahy vychází jednoznačně levněji odlet z nedalekých polských měst Vratislavi a Katovic. Ryanair provozuje přímé linky z těchto měst do krétské Chanie. Aktuálně nejvýhodnější termíny jsou v prodeji na duben letošního roku za cenu od 2.105 Kč za zpáteční letenku.

 • Levně do Indie za 7 790 Kč

  (24.03.2016, Rádi cestujeme) Levné zpáteční letenky z Vídně do Goa In a dalších sedmi indických měst nabízí prodejce Pelikán. Poletíte s dopravcem Air India v termínech letů: duben 2016 až leden 2017.


Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.