Nové linky a základna Ryanair v Praze

06. 04. 2016     Rádi cestujeme

Společnost Ryanair oznámila na dnešní tiskové konferenci navýšení množství leteckých spojů z letiště v Ruzyni. Irský dopravce spojí Prahu s pěti evropskými destinacemi, po Bruselu, Dublinu a Londýnu Stansted od konce října přibudou každodenní spoje do Říma a Bergama.

Štítky:
Letenky do Bergama, Letenky do Bruselu, Letenky do Dublinu, Letenky do Londýna, Letenky do Říma, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Nové letecké spojení aerolinky Ryanair z Prahy do Trapani, letenky od 859 Kč

  (17.08.2016, Rádi cestujeme) Společnost Ryanair, jež na startu zimní letové sezony zahájí provoz své nové základny na Letišti Praha, oznámila další dobou zprávu. Od 28. 3. 2017 budou letouny typu Boeing 737 – 800 s max. kapacitou 189 cestujících spojovat Prahu s městem Trapani na Sicílii.

 • Nová linka od ČSA z Prahy do Oděsy a Kazaně

  (16.02.2016, Rádi cestujeme) Z Prahy do Kazaně a Oděsy budou nyní nově létat letadla našeho dopravce ČSA. Do ruské Kazaně budou létat z Prahy 2x týdně (každou středu a neděli) a do ukrajinské Oděsy 3x týdně (cždy v pondělí, ve středu a v sobotu). Linky budou v provozu od 27. dubna. Přibližná doba letu do Kazaně je 3 hod 40 min, délka letu do Oděsy je 2 hod 10 min. Obě linky budou obsluhovat moderní letouny Airbus A319 pro 130 cestujících. Letenky jsou již nyní v prodeji na stránkách dopravce.

 • Vídeň – Nové Dillí za 7 700 Kč

  (27.02.2016, Rádi cestujeme) Právě teď máte příležitost vycestovat do severní Indie za velmi výhodných podmínek. Zpáteční letenky lze pořídit již za 7 700Kč. Poletíte s indickou aerolinkou z Vídně do Nového Dillí.

 • Nové lety s ČSA v příštím roce

  (01.12.2015, Rádi cestujeme) Letecká společnost ČSA začala s prodejem letenek na nových, nebo znovuobnovených linkách, které začnou lítat v roce 2016. Aerolinka nabídne od 22. Dubna až 5 letů týdně do britského Birminghamu, od 27. Dubna 4 lety týdně do chorvatského Záhřebu,


Sponzorované odkazy


Letenky do Singapuru

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.