Volotea – letenky po Evropě za 5 Euro

06. 09. 2016     Rádi cestujeme

Španělská nízkonákladová aerolinka Volotea dala dnes do prodeje porci jednosměrných levných letenek již za 5 Euro / 125 Kč v rámci své sítě evropských destinací. Těžko je spárujete na zpáteční lety, ale hodí se v kombinaci s jinou leteckou společností nebo jízdou autobusem.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Airtransat: Praha – Toronto od 440 Euro

  (17.01.2016, Rádi cestujeme) Kanadská AirTransat nabízí zlevněné zpáteční letenky na lince Praha – Toronto od 439 Euro při rezervaci do 1. 2. 2016. Cíl letu z Prahy je Letiště Toronto Pearson (YYZ), které leží 26 km na sever od centra Toronta.

 • Letenky od Volotea za 20 Euro

  (02.02.2016, Rádi cestujeme) Španělský letecký dopravce Volotea založený v roce 2012, sídlící v Barceloně, s dalšími základnami ve Španělsku, Itálii a Francii nabízí levné jednosměrné letenky od 20 Euro do velkého množství evropských destinací. Nabízené ceny platí do 7. února 2016.

 • Letenky s AirBaltic od 29 Euro

  (22.03.2016, Rádi cestujeme) Lotyšský letecký dopravce AirBaltic dal dnes do nabídky levné letenky začínající na cenách 29 Euro. Letět můžete do více evropských destinací z lotyšských měst: Rigy, Vilniusu, Tallinnu a letenky můžete zakoupit na stránkách dopravce.

 • Letenky od 1 Euro pro členy Supervolotea

  (22.01.2016, Rádi cestujeme) Jsteli členy slevového programu aerolinky Volotea máte příležitost zarezervovat si letenky do více zajímavých destinací za cenu od 1 Euro. Z Prahy se za nízkou cenu nabízí tyto města: Marseille, Nantes, Benátky, Bordeux. Slevová akce končí dnešním dnem.


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.