Levné letenky SkyEurope - akce 1 + 1 zdarma

24. 07. 2008     Letenkář.cz

SkyEurope nelení a tak se mu možná i zelení a přispěchal tak s další akcí na své letenky. Po nedávném výprodeji letenek za 1 euro jedním směrem se nicni rozhodl dávat jednu letenku za plnou cenu a k tomu jednu zdarma.

Štítky:
Akční letenky, SkyEurope

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

 • Nejlevnější letenky SkyEurope na jednom místě

  (04.03.2009, Letenkář.cz) Nebaví Vás se už probírat takřka nepřebernou nabídkou nízkonákladovky SkyEurope a zajímají Vás logicky jen ty skutečně nejlevnější letenky? SkyEurope jde vstříc požadavkům svých klientů a tak zavedl novou funkci Nejlevnější letenky. Vyberte si tedy svoji oblíbenou destinaci z nabídky SkyEurope a zjistěte, jaké jsou do ní nejlevnější letenky. Za tip na novinku v nabídce SkyEurope děkuji jednomu z čtenářů, který ...

 • SkyEurope zavedl Happy Hour na své letenky

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladovka SkyEurope po nárazových akcích na letenky za snížené ceny přišel s novinkou a to pravidelnou „šťastnou hodinku“ (Happy Hour), kdy máte jedinečnou možnost nakoupit vybrane letenky SkyEurope za akční ceny. Happy Hour SkyEurope je vždy od pondělí do pátku mezi 12 a 13 hodinou. Zkuste tedy své štěstí a proberte se nabídkou letenek SkyEurope.

 • SkyEurope doplní svoji flotilu o 16 let staré boeingy

  (24.02.2009, Letenkář.cz) Během února a března zařadí SkyEurope do své flotily 7 strojů Boeing, kterými se snaží vyřešit aktuální nedostatek letadel. Nepůjde však o nové stroje, jak bylo u SkyEurope dosud zvykem, ale o 16 let staré Boeingy. Jde o jistý paradox, neboť se SkyEurope dosud pyšnil sloganem, že disponuje nejmladší flotilou na světě. Zařazením těchto „staříků“ se však SkyEurope dostane na opačnou stranu barikády. Dvě ...

Litujeme, ale předchozí články z tohoto zdroje nebyly nalezeny.

Letenkář.cz – zobrazit všechny články (157)


Sponzorované odkazy


Letenky do Portugalska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.