Levné letenky do Toronta: S British Airways jen za 11 593 Kč

23. 01. 2011     Letenky levně

S nabídkou levných letenek do Toronta přišla společnost British Airways. Zpáteční letenky s odletem z Vídně pořídíte již za 11 593 Kč! Volných termínů bude zcela jistě víc, letět za tuto cenu můžete třeba 8. března tam a 15. března zpět. Své letenky si v případě zájmu můžete zakoupit ZDE.

Štítky:
British Airways, Letenky British Airways, Letenky do Kanady, Letenky do Toronta, Levné letenky

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • British Airways: Levné letenky do New Yorku z Prahy jen za 11 507 Kč

  (05.01.2011, Letenky levně) Aerolinky British Airways přišly se skvělou nabídkou na levné letenky do New Yorku. Ty zpáteční pořídíte již za konečnou cenu 11 507 Kč – odlétá se samozřejmě z Prahy! Dostupných letů v období až do konce března je dost, letět tak můžete třeba v termínu od 26. února do 6. března.

 • Levné letenky do Miami: Z Prahy s British Airways jen za 11 992 Kč!

  (13.01.2011, Letenky levně) British Airways v nejnovější promoakci nabízí mimo jiné levné letenky na Floridu. Zpáteční letenky z Prahy do Miami pořídíte již za 11 992 Kč! Volných termínů je více, příkladem nechť je například výlet s odletem tam dne 22. března a odletem zpět dne 5. dubna.

 • British Airways a Iberia podepsaly dohodu o fúzi

  (12.04.2010, Akční letenky.cz) Britská letecká společnost British Airways a španělská aerolinka Iberia podepsaly minulý týden dohodu o fúzi. British Airways bude vlastnit 55% ze společného podniku, zbytek zůstane Iberii. Sídlo nově vzniklé společnosti bude v Londýně, hlaví letiště se budou nacházet v Londýně a Madridu.

 • Zaměstnanci British Airways ohlašují stávku

  (11.05.2010, Akční letenky.cz) Zaměstnanci tradičního britského přepravce British Airways ohlašují stávku. Jmenovitě se jedná o následující dny v měsíci květnu a červnu: 18. – 22. května a 24 – 28. května, 30. května až 3. června, 5. – 9. června 2010. Díky podpoře zaměstnanců British Airways nebude provoz na letištích Lonýn Gatwick a Londýn City stávkou téměř ovlivněn.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kanady

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.