Levné letenky do Buenos Aires: S Emirates jen za 16 322 Kč

07. 12. 2011     Letenky levně

S nabídkou levných letenek do Argentiny přišla společnost Emirates. Z Prahy do Buenos Aires nyní můžete letět jen za 16 322 Kč. Pro tento tarif platí několik podmínek – letenky smíte objednávat pouze do 14. prosince na Emirates.com a odletět můžete pouze v termínu od 3. ledna do 31. března 2012.

Štítky:
Emirates, Letenky do Argentíny, Letenky do Buenos Aires, Letenky Emirates

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Filadelfie, Boston & Buenos Aires: již od 9698 Kč

  (16.02.2011, Akční letenky.cz) Zkontrolujte rychle stránky přepravce Lufthansa a odleťte do některé z těchto lákavých destinací: Filadelfie, Boston či Buenos Aires již od 9698 Kč za zpáteční letenku včetně všech tax a poplatků! Nabídka je platná pouze pro rezervace do 3 dnů! a to do 18. února 2011.

 • KLM nabízí novou originální službu: Seznamka v letadle

  (22.03.2012, Letenky levně) Chcete vědet kdo bude cestovat na Vašem letu s KLM? Využijte službu KLM Meet & Seat – první svého druhu. Velmi jednoduchý způsob jak se seznámit se svými spolucestujícími na Vašem letu. Dostupná je zatím na KLM letech mezi Amsterdamem a Atlantou, Buenos Aires, Kapským Městem, Houstonem, Johanesburgem, Los Angeles, Mexico City, Nairobi, New Yorkem.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.

 • Levné letenky: Porto, Paříž, Dublin

  (27.12.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky hledejte tradičně do Milána, odlet z Brna. Letět levně je možné z Memmingenu u Mnichova do portugalského Porta, dvě zpáteční letenky stojí 600 korun. Wizzair připravil levné letenky z Prahy - cena za dvě zpáteční letenky začína na cca. tisícikoruně. Z Bratislavy vás Ryanair levně dopraví do Dublinu. Akční letenky nabízí v tento čas i společnost Norwegian.


Sponzorované odkazy


Letenky do Argentiny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.