Z Prahy do Indie od 13.407,- Kč

30. 10. 2012     Letenky levně

Letecká společnost Aeroflot a Air France nabízí levné letenky z Prahy do Dillí. Do Dillí se nyní můžete dostat levně z Prahy od 13.407,- Kč. Letecká společnost Aeroflot a Air France nabízí levné letenky od dubna do června příštího roku. Zatím je možné vybírat z široké nabídky různých volných dat a cesty nejsou nijak omezeny.

Štítky:
Aeroflot, Air France, Letenky Aeroflot, Letenky Air France, Letenky do Dillí, Letenky do Indie

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Indie: Dillí z Prahy jen za 10 014 Kč!

  (01.02.2012, Letenky levně) S nabídkou akčních letenek do Indie přišla německá letecká společnost Lufthansa. Zpáteční letenky z Prahy do Dillí nyní pořídíte jen za 10 014 Kč! Akce se vztahuje na letenky s odletem v termínu od 1. dubna do 30. června a návratem od 7. dubna do 30. září.

 • Velmi levné letenky do Afriky a Indie s cenou pod 9 tisíc

  (02.11.2012, Rádi cestujeme) Saudi Arabian Airlines má nyní v nabídce akční letenky do Etiopie, a velmi levné letenky do indického Dillí. Za zpáteční letenku na africký kontinent požaduje aerolinka jen 8 329 korun. Zpáteční let do Indie stojí od 8 770 Kč. V obou případech je odlet z Říma.

 • Letenky do Indie od 13 608,- Kč

  (19.10.2012, Letenky levně) Letecká společnost Turkish Airlines nabízí levné letenky z Prahy do Dillí. Chcete se příští rok podívat do Dillí a cestovat po Indii? Zkuste letenky s Turkish Airlines z Prahy do Dillí od 13 608,- Kč na cesty v lednu, únoru a březnu 2013.

 • Aerosvit Airlines: Letenka do Indie za 9.276 Kč

  (12.04.2012, Letenky levně) Jestli jste otráveni z drahých letenek do jižního Španělska a Portugalska, raději zkuste něco nového. Opuste na týden i více Evropu a poznejte krásy Dillí i jinou kulturu. Levné jídlo, jeden ze sedmi divů světa – palác Tádž Mahal – či Humájunova hrobka, která patří do světového kulturního dědictví.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.