Velmi levné letenky do Afriky a Indie s cenou pod 9 tisíc

02. 11. 2012     Rádi cestujeme

Saudi Arabian Airlines má nyní v nabídce akční letenky do Etiopie, a velmi levné letenky do indického Dillí. Za zpáteční letenku na africký kontinent požaduje aerolinka jen 8 329 korun. Zpáteční let do Indie stojí od 8 770 Kč. V obou případech je odlet z Říma.

Štítky:
Letenky do Dillí, Letenky do Etiopie, Letenky do Indie

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Velmi levné letenky do Japonska

  (18.02.2012, Rádi cestujeme) Velmi levné letenky do Japonska nyní nabízí ruská aerolinka Aeroflot. Odlet je sice z Říma, ale za velmi nízkou cenu. Cena zpáteční letenky je necelých 6 500 korun. Do Říma vás levně dopraví např. Wizzair z Brna, o něco dráž z Prahy. Pro srovnání uvádíme také nejlevnější letenky do Japonska z Prahy.

 • Letenky na Azory za 5 302 Kč, Benátky pod tisíc korun

  (19.07.2012, Rádi cestujeme) Cena za letenky na Azorské ostrovy se obvykle pohybují okolo 11 tisíc korun. Dnes lze ale zakoupit zpáteční  letenku za hezkých 5 302 korun a užít si tak "letní" dovolenou i v podzimních měsících. S ubytováním vás tento pobyt v exotice může vyjít na necelých 20 tisíc (2 osoby, 10 nocí - letenky vč. tax plus ubytování v hotelu Arcanjo). Při našem hledání levných letenek jsme narazili také na velmi levné letenky do Benátek. Letenka z Prahy do Benátek stojí 945 Kč, pokud jste členy Wizz Xclusive klubu.

 • Velmi levné letenky do Bangkoku

  (20.03.2012, Rádi cestujeme) Qatar Airways nyní nabízí velmi levné letenky z Budapeště do Bangkoku - návrat do Vídně. Zpáteční letenka vč. tax stojí hezkých 10 558 korun. Připisujeme také levné ubytování v Bangkoku. Abyste dosáhli na cenu 10 558 korun za letenku, je nutné po kliknutí a přesměrování na prodejce vybrat možnost návratu z jiného města. Na konci článku najdete obrázkový návod, jak na to.

 • Levné letenky do Indie: Dillí z Prahy jen za 10 014 Kč!

  (01.02.2012, Letenky levně) S nabídkou akčních letenek do Indie přišla německá letecká společnost Lufthansa. Zpáteční letenky z Prahy do Dillí nyní pořídíte jen za 10 014 Kč! Akce se vztahuje na letenky s odletem v termínu od 1. dubna do 30. června a návratem od 7. dubna do 30. září.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.