Letecká společnost Emirates nabídne nové spojení na Filipíny

18. 02. 2013     Aerolinie.info

Linku z Dubaje na letiště Clark v provincii Pampanga v centrální oblasti ostrova Luzon budou Emirates provozovat od 1. října 2013.

Štítky:
Emirates

Online rezervace letenek:

 • Letenky na Filipíny za 12 825 korun

  (31.08.2012, Rádi cestujeme) Letecká společnost Air China nabízí nyní zvýhodněné lety z Itálie na Filipíny. Za zpáteční letenku zaplatíte necelých 13 000 korun. Abyste docílili této ceny, zvolte pro návrat letiště v Mnichově. Níže najdete snímek letenky i s nastavením letu.

 • Letiště Bratislava: nové spojení do Marseille a Madridu?

  (14.03.2012, Akční letenky.cz) V současné době sice nízkonákladová letecká společnost Ryanair provádí omezování řady leteckých spojení, které se týká také bratislavského letiště, objevují se ovšem také informace o nových linkách. Letiště i Ryanair zatím nicméně mlčí.

 • Air One: nové spojení z Vídně a Prahy

  (24.10.2013, Akční letenky.cz) Další nové linky chystá ve svém letovém řádu letecká společnost Air One, která již mimo jiné létá z Prahy do Benátek a Pisy. Novou destinací se na jaře stane Catania ležící na Sicílii a dostupná bude z letiště Praha i Vídeň.

 • Letiště Praha: Nové linky do Tirany a Nantes

  (24.04.2012, Letenky levně) PRAVIDELNÁ LINKA DO TIRANY Albánská letecká společnost Belle Air plánuje zahájit od 22. června 2012 nové přímé spojení mezi Tiranou a Prahou. Cestujícím nabídne pravidelnou linku s odletem z Prahy každé úterý a pátek ve 13:05.


Sponzorované odkazy


Letenky na Filipíny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.