Air Seychelles a airberlin zahájily codesharovou spolupráci

20. 02. 2013     Aerolinie.info

Nová dohoda, která již vešla v platnost, umožňuje cestujících obou společností lepší spojení mezi Abu Dhabí, Německem a Seychely.

Online rezervace letenek:

 • Emirates a TAP Portugal zahájily codesharovou spolupráci

  (21.12.2012, Aerolinie.info) Letecké společnosti Emirates a TAP Portugal oznámily začátek vzájemné codesharové spolupráce. Ta umožní zákazníkům využít výhod kombinování letenek obou společností.

 • Z Paříže na Seychely od 9.680,-Kč

  (24.01.2013, Letenky levně) Chcete-li navštívit Seychelské ostrovy, můžete využít levných letenek z Paříže do Victorie a zpět do Frankfurtu již od 9.680,-Kč. Jedná se o let se společností Air Seychelles s jedním přestupem v Abu Dhabi. Do Paříže a z Frankfurtu se snadno dostanete s některou z nízkonákladových společností.

 • Letenky do Norska za 141 korun

  (22.01.2013, Rádi cestujeme) Letenky do Osla jsou stále za akční ceny - tentokrát je pořídíte za 141 korun. K velmi levným letům patří také let z Prahy do Milána se společností Wizz Air. Cena je platná, jste-li členy Discount klubu. Poslední letenka nás zavede na exotické Seychelly. Za zpáteční letenku bude požadovat aerolinka Air Seychelles necelých 10 tisíc korun.

 • Letenky do Thajska za 6.780 Kč. Sleva 55%!

  (02.04.2013, AkčníLetenka.cz) Letenky do thajského Bangkoku za extra nízkou cenu jsou dostupné na lety ČSA ve spolupráci s Etihad Airways prostřednictvím online prodejce letenek Pelikán.cz.


Sponzorované odkazy


Letenky na Arubu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.