easyJet

Online rezervace letenek:

Navigační chytré boty Easyjet

13. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Easyjet ukázala veřejnosti prototyp chytrých kecek pojmenovaných Sneakairs se zabudovaným GPS čipem. Inteligentní boty se prostřednictvím bluetooth spojí s aplikací v telefonu a navigují své nositele pomocí aktivace malých vibračních senzorů zabudovaných přímo v botách.

Praha – Basilej za 1 548 Kč

20. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Červnové zpáteční lety do Basileje provozuje dopravce Easyjet. Poletíte z pražské Ruzyně do třetího největšího města Švýcarska, které se nachází u společné hranice tří států:  Německa, Švýcarska, Francie a tak má Basilej vícenárodostní obyvatelstvo.

Praha – Gibraltar za 7 022 Kč

09. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnost Easyjet  nabízí volné místa na lince Praha – Gibraltar s jedním přestupem v Londýně.  Sebou do letadla si můžete vzít jedno příruční zavazadlo, aniž byste připláceli.

Letenky do Dominikánské republiky za 11 tis. kč

26. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Italská aerolinka Meridiana nabízí v termínech březen až květen 2016 levné letecké spojení mezi Milánem a dominikánským městem La Romana za 11 tis. Kč. Z Prahy na Letiště Milán (MXP) se dostanete s dopravcem Easyjet za cca 2200 Kč.

Kam létá Wizzair z Prahy?

22. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecké společnosti Wizzair spolu s Ryanair a Easyjet patří k nejznámějším nízkonákladovým aeroliniím, které působí v českém vzdušném prostoru. Maďarský dopravce Wizzair nabízí přímé lety z pražské Ruzyně do sedmi evropských destinací. Seznam destinací:

Dopravce Easyjet

31. 01. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Britský letecký dopravce EasyJet sídlící na Letišti Luton byl založen v roce 1995. Z Prahy společnost provozuje deset leteckých linek do různých evropských destinací.  První spoj  EasyJetu do Prahy byl uskutečněn z Bristolu a to v roce 2002.

Přehled letenek ve Skypickeru od 353 Kč

08. 01. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledávač levnách leteckých spojení  nízkonákladových aerolinek (Wizzair, Ryanair, Vueling, Norwegian, Easyjet aj.) nabízí levné letenky do evropských destinací od 353 Kč (Milán, Benátky, Bari atd.)

Přehled levných letenek od Easyjetu

04. 01. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Easyjet nabízí na svém webu levné jednosměrné letenky z Prahy do různých evropských destinací. Letenky nejsou zpáteční, a jelikož dopravce nenabízí letenky zpět za stejně atraktivní cenu, je výhodné kombinovat výběr letenek pro zpáteční cestu s jinými aerolinkami.

Akce EasyJet: sleva až 20% na vybrané lety

23. 12. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí 10 tis. letenek po celé Evropě se slevou až 20%. Důvodem slevy je 20 leté výročí založení společnosti. Můžete vyrazit ať už do vašeho oblíbeného města, které navštěvujete každý rok, nebo zkusit něco nového.

Levná letenka na lince Praha – Manchester za 904 Kč

05. 11. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí v lednovém termínu levné letenky z Prahy do Manchesteru. V ceně letenky je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla s rozměry až 56 x 45 x 25 cm. Za příplatek 104 Kč k letence dostanete navíc: vyhrazené místo pro odbavení zavazadel, možnost výběru sedadla, přednostní nástup, více prostoru pro nohy.

1 2 3 4 5


Téma: easyJet

Aktuálně zde naleznete 278 článků na téma easyJet.

Sponzorované odkazy


Letenky do Ruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.