easyJet

Online rezervace letenek:

Prosincová letenka do Amsterdamu od 684 Kč

31. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Prosincový výlet do Amsterdamu za křesťanských 684 Kč nabízí nízkonákladová aerolinka EasyJet. Délka letu do Amsterdamu zabere snesitelnou 1 hodinu a 40 minut. Jednosměrná levná letenka z Prahy zahrnuje přepravu malého palubního zavazadla s rozměry do 56 x 45 x 25 cm.

Letenky od Easyjet na lince Praha – Řím od 684 Kč

30. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte s nízkonákladovou aerolinkou Easyjet z Prahy do Říma za cenu 684 Kč. Letenky do Říma za nízkou cenu jsou dostupné v listopadových a prosincových vybraných termínech. Cena letenky platí při zakoupení dvou kusů. Délka letu zabere necelé dvě hodiny a cíl letu je Letiště Leonarda da Vinciho v Římě.

Letenky od příštího roku na lince Praha - Paříž od 932 Kč

29. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí na svých webových stránkách levné letenky na červen 2016 do hlavního města Francie - letiště Charles de Gaulle. Je k mání  zpáteční letenka za nízkou cenu od 2312 Kč, nebo jednosměrná letenka od 932 Kč. V ceně letenky je kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25cm.

EasyJet zahájil prodej letenek na nové lince

25. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový letecký dopravce EasyJet bude od 28. března provozovat novou linku na trase Praha - Neapol. Linka bude v provozu 2x týdně, a to vždy v pondělí a v pátek. Letenky jsou právě v prodeji a ceny letenek začínají na 1674 Kč. Na lety pak budou pravděpodobně navazovat další spojení EasyJet, které z Neapole létají například na Sicílii. Letenky objednávejte na stránkách easyjet.com.

EasyJet, WizzAir, Ryanair a velikost palubních zavazadel

19. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Chystáte se cestovat letadlem a nevíte jaké rozměry, má mít vaše přepravované zavazadlo? Nachystali jsme pro vás stručný přehled podmínek přepravy zavazadel od tří hlavních nízkonákladových leteckých společností působících na našem trhu. V období hledání levné letenky většinou každého z nás zajímá především nízká cena, případně délka letu, přestupy atd. S blížícím se odletem však stále častěji přemýšlíme o balení kufrů.

EasyJet zahájil prodej letenek do Benátek

08. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce EasyJet včera zahájil prodej letenek na své nové lince Praha-Benátky. Letadla z pražského letiště budou přistávat na letišti Marco Polo. Linka bude nově v provozu od 4. února 2015 a už nyní můžete kupovat levné letenky na webu dopravce. Ceny zpáteční letenky začínají na 1 700 Kč. Linka bude v provozu 3x týdně s odlety v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Na této lince již létají dopravci Volotea a Wizzair.

Můžeme se těšit na nízké ceny letenek do italských Benátek

06. 10. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost easyJet nabídne cestujícím novou linku Praha – Benátky. První let je naplánován na 2. února 2016. Lety budou probíhat třikrát týdně a to v úterý, ve čtvrtek, v sobotu. Očekáváme nízké ceny letenek, jak jsme u tohoto dopravce zvyklí.

Letenky do Londýna již za 804 Kč!

31. 08. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový letecký dopravce EasyJet nabízí v listopadu 2015 levné letenky do Londýna. Jedná se o přímé lety z Prahy na londýnské letiště Gatwick již od 804 Kč! V ceně letenky je přeprava jednoho příručního zavazadla.

EasyJet navýší počet letů mezi Prahou a Amsterodamem

21. 07. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

EasyJet plánuje od 30. října 2015 navýšit počet spojení mezi Prahou a Amsterodamem. Z původních sedmi letů týdně nyní plánuje britský dopravce obsluhovat na této trase devět letů týdně.

Easyjet bude létat do Basileje

07. 07. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový dopravce Easyjet bude od 25. října 2015 vypravovat lety z pražského letiště do švýcarské Basileje. Lety budou odbavovány 3x týdně, a to vždy ve středu, pátek a neděli. Letenky jsou v prodeji od dnešního dne na stránkách dopravce.

1 2 3 4 5


Téma: easyJet

Aktuálně zde naleznete 278 článků na téma easyJet.

Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.