Letenky do Estonska

Online rezervace letenek:

Pobaltí – Estonsko, Lotyšsko, Litva – zpáteční letenky od 2.486 Kč

20. 11. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S leteckou společností Ryanair můžete vycestovat z Čech do Pobaltí za velmi pěkné ceny. Zpáteční letenky do všech pobaltských metropolí zakoupíte za méně než 3.500 Kč. Z Brna do Tallinnu létá Ryanair přes Londýn, do hlavních měst Lotyšska a Litvy pak s přestupem v belgickém Bruselu.

Levné letenky do Estonska: Tallinn z Prahy jen za 1 993 Kč

23. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Cenově příznivé letenky do estonského Tallinnu pořídíte díky nízkonákladovým společnostem Ryanair a Wizzair (a jejich Xclusive Clubu). V případě odletu z Prahy za ně zaplatíte již 1 993 Kč. Stačí zavítat na stránky Ryanair.com a Wizzair.com a objednat letenky dle následujícího itineráře.

Letenky za 300 Kč do Maroka, Milana i Tallinnu

16. 09. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na konci tohoto týdne jsme vyhledali ty nejlevnější letenky nejen z Česka, ale především z ciziny. Doletíte tak za necelých 300 korun do Milána, do Tallinnu, na Maltu anebo do Maroka. Konkrétně let do Maroka je z Milána, taktéž let na Maltu. Pokud se rozhodnete na Maltu letět z Milana, můžete využít téměř navazujícího letu z Krakova. K těm opravdu levným letenkám také patří let z Brna do Londýna. A cena? Pouhých 438 korun! Vyhledali jsme i další akční letenky, vše s max. cenou do 1 000 korun za zpáteční let!  

Letenky do Tallinu za 802 korun

04. 09. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Netradičním způsobem, jak se dostat do Estonska a jeho hlavního města Tallinnu, je zvolit let z Katovic do Stockholmu a odtud pokračovat do Tallinnu. Navíc let můžete spojit s jednodenní návštěvou Stockholmu. Pamatujte však, že přiletíte na letiště, které je zhruba 100 km od Stockholmu.  

Kouzelné Estonsko: letenky od 3408 Kč

01. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Už jste se někdy podívali do Estonska? Pokud ne, máte jedinečnou příležitost tak učinit od pouhých 3408 Kč tzv. „se vším všudy“. Pokud se rozhodnete odletět z Letiště Brno s aerolinkou Ryanair a přestoupit v Londýně, můžete si tyto akční letenky vychutnat pro měsíce leden či únor 2011. Pojďme se společně podívat na následující příklad.

1


Téma: Letenky do Estonska

Aktuálně zde naleznete 5 článků na téma Letenky do Estonska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Estonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.