Letenky do Fezu

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky z Čech do Maroka za 3.992 Kč

28. 04. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky do Maroka opět klesly pod hranici 4.000 Kč ! Tentokrát v kombinaci letů od Ryanairu z Brna do Fésu s přestupem v Londýně. Nejvýhodnějším termínem je v tuto chvíli 14. – 20.6.2014, ten se prodává za 3.992 Kč včetně všech povinných poplatků.

Levné letenky z Brna do Fezu přes Milano

12. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ryanair nabízí levné letenky od 173,- Kč / 7 €. Akce je platná do čtvrtku 14. října 2010. Nejvíce zlevněných letů najdete v měsících listopad a prosinec. Leťte levně z Brna do Milana a poté pokračujte například do Fezu. Zpáteční letenky pro dvě osoby celkem stojí cca. 3 154,- Kč. Levné letenky jsou i na jiných trasách, například z Brna do Londýna, z Bratislavy do Bruselu. Mezi levné letenky řadíme také některé letenky na trase z Londýna na Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife. Na této trase lze najít zpáteční letenky za cenu 3 135,- Kč - cena je za dvě osoby.

Nejlevnější akční letenky a ubytování: Milan, Bari, Fez

31. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nejlevnější akční letenky se pohybují dnes od 92,- Kč - Wizzair do této chvíle neukončil svou slevovou akci, dá se očekávat, že v průběhu dne dojde k ukončení nebo prodloužení. Ryanair vydal akci, kdy nabízí letenky od 6 €. Mezi zajímavé destinace patří Milan, Bari, Brusel anebo Fez. Do Maroka se můžete ve dvou letecky dopravit z Bratislavy, přes Milan do Fezu za 48 €. V ceně je i zpáteční letenka, taxy, příruční zavazadla. Chybí poplatek za platbu, který je však nízký.Rádi bychom vás také upozornili, že jsme spustili další kolo fotosoutěže, do které se může zapojit každý registrovaný uživatel našeho webu. Soutěží se o pobyt v Alpách, na Fatře u Liptova a o pobyt v Krkonoších.

Ryanair: Zpáteční letenky do marockého Fezu jen za 250 Kč!

25. 07. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Se suprovou nabídkou na letenky do Maroka přišel nízkonákladový Ryanair. Zpáteční letenky z Alicante do Fezu pořídíte již za 10 euro, což je zhruba 250 Kč! Letět můžete třeba 26. září tam a 3. října zpátky. Letenky si můžete až do pondělní půlnoci objednávat na webu Ryanair.com.

1


Téma: Letenky do Fezu

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Letenky do Fezu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.