Letenky na Ibizu

Online rezervace letenek:

Ryanair přidává nové linky z Madridu a Říma

06. 08. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Nízkonákladový letecký dopravce Ryanair se rozhodl zvýšit počet linek v hlavním městě Španělska - Madridu, a v hlavním městě Itálie - Římu. Z Madridu bude nově Ryanair létat do Ancony, Ibizy, Krakowa, Oujda (Maroko) a Stockholmu a to od listopadu letošního roku. Díky tomu Ryanair předpokládá zvýšení počtu cestujících na 4,5 mil. Na základně v Madridu přibudou dvě letadla. Celkem jich tam Ryanair bude mít 14. Navíc se zvýši frekvence letů z Madridu na Kanárské ostrovy, do Londýna anebo Santiago de Compostela.

Reklama:
Hledáte levné letenky na Ibizu? Vybírejte pohodlně online!

easyJet: Zpáteční letenky na Ibizu jen za 1 351 Kč včetně poplatků!

27. 06. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud ještě nemáte vybranou letoštní dovolenou, zkuste využít prázdninové nabídky aerolinek easyJet a vyražte na Ibizu! Zpáteční letenka z letiště Milán Malpensa vás vyjde na pouhých 1 351 Kč! Volných termínů je o prázdninách hned několik, letět můžete třeba v termínu od 13. července do 23. července.

Akční letenky a levné ubytování na Kos, Ibizu nebo Mallorcu

04. 05. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnes bychom chtěli upozornit na trasu Katowice-Londýn. Cena za dvě osoby je 970,- Kč vč. tax (bez poplatku za platbu). Dále jsou zajímavé trasy Frankfurt-Kos - cena jen 1 144,- Kč za dvě osoby vč. tax. Akční letenky najdete i na Kanárské ostrovy, cena za dvě osoby je pod 3 000,- Kč.Hodně zajímavé je ubytování na Ibize, kde zaplatíte za dvě osoby a noc 555,- Kč. Prakticky totéž zaplatíte, pokud se ubytujete na ostrovech Kos, Lanzarote nebo Mallorca. Konkrétní termíny najdete v tabulkách níže.

Akční letenky a levné ubytování na Ibizu, Mallorcu nebo do Barcelony

21. 04. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dnešní akční letenky jsou zaměřeny na pobyty u moře. Zaměřili jsme se například na Ibizu, Mallorcu, nebo Barcelonu. Zajímavá je dnes i trasa Wroclaw-Barcelona. Letenka v jednom směru za osobu stojí 432,- Kč. Levné ubytování najdete např. na Ibize.

1 2


Téma: Letenky na Ibizu

Aktuálně zde naleznete 14 článků na téma Letenky na Ibizu.

Sponzorované odkazy