Letenky SkyEurope

Online rezervace letenek:

Letiště Bratislava přišlo téměř o 35% cestujících

19. 10. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště M.R. Štefánika Bratislava přišlo během měsíce září téměř o 35% svých cestujících. To bylo způsobeno krachem letecké společnosti SkyEurope, která z Bratislavy nabízela levné letenky. Největší podíl cestujících zajišťuje letišti Bratislava nízkonákladová letecká společnost Ryanair, která z Bratislavy nabízí spojení do 17 destinací po celé Evropě. Více informací o letišti Bratislava naleznete na airportbratislava.sk.

Vueling pro klienty SkyEurope: letenky do Barcelony

04. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Vueling se zařadila mezi aerolinky, které pomáhají klientům SkyEurope. Letecká společnost přišla s nabídkou letenek Vídeň – Barcelona od €50 (cena je za jednosměrný let včetně poplatků). Akční nabídka pro cestující SkyEurope platí do 20. září 2009 a je možné využít letenek až do konce listopadu.

Nabídky pro klienty SkyEurope od KLM a Air France

03. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dalšími leteckými společnostmi, které se rozhodly podat pomocnou ruku klientům zkrachovalé aerolinky SkyEurope, jsou KLM a Air France. KLM nabízí letenky Praha – Amsterdam za €75. Air France umožňuje cestujícím rezervovat letenky Praha – Paříž za €100.

easyJet: záchranné balíčky pro cestující SkyEurope

02. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová letecká společnost easyJet se rozhodla v důsledku krachu SkyEurope zavést speciální nabídku letenek pro zákazníky SkyEurope. Na linkách, které nabízela i aerolinka SkyEurope, nabízí speciální akci: letenky za €40.

Reklamace letenek SkyEurope – jak postupovat?

02. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi klienty SkyEurope, kteří si pořídíli letenky a chcete své peníze zpět? Platili jste kartou? Pak máte šanci! Server Akční letenky.cz zjišťoval přímo od jedné z největších bank v ČR, co musí klienti udělat, aby měli šanci získat své peníze zpět. Banka může pomoci pouze těm zákazníkům, kteří platili platební kartou.

I Ryanair nabízí letenky se slevou pro klienty SkyEurope

01. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S další nabídkou pro klienty zkrachovalé letecké společnosti SkyEurope přispěchal i Ryanair, který nabízí "záchranný tarif" za 25€. Cena je za jednosměrnou letenku a zahrnuje taxy a poplatky. Letenky je možné rezervovat na adrese www.ryanair.com/member/SkyEuroperescuefare.html do 20. září 2009 na lety až do 17. prosince 2009.

Rady pro klienty SkyEurope: co mohu dělat, když už mám zakoupenou letenku?

01. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi klienty, kteří si již zakoupili letenky se SkyEurope? Nevíte, co máte s letenkou dělat a jestli je nějaká možnost na vrácení peněz? Přečtěte si pár rad, které vám pomohou zorientovat se v této situaci. Bohužel většina zákazníků společnosti SkyEurope už peníze, které dala za letenky, nikdy neuvidí.

SkyEurope zkrachovala

01. 09. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

SkyEurope vyhlásila v pondělí 31.8.2009 krátce před půlnocí bankrot. Vyplývá to z prohlášení, které aerolinka vydala pro vídeňskou burzu cenných papírů. Všechny lety společnosti jsou s okamžitou platností zrušeny. Desetitisíce lidí, kteří si se SkyEurope koupily letenku, tak přišly o své peníze. Naděje na vrácení peněz za letenky je téměř nulová.

Krach SkyEurope je pravděpodobně otázkou hodin

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dny SkyEurope už jsou zdá se sečteny. Letenky aerolinky už není možné na webu společnosti dále rezervovat, podle bratislavského letiště zastavila SkyEurope svoje lety do úterý 21 hodin a letiště v Praze lety SkyEurope zrušilo úplně. Podle informací deníku SME se mezi zaměstnanci společnosti rozšířila zpráva, že SkyEurope vyhlásí bankrot.

Další nabídky pro pasažéry SkyEurope

31. 08. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po první nabídce společnosti WizzAir zveřejnila i aerolinka SmartWings, že poskytne letenky za zvýhodněnou cenu cestujícím, kteří měli letět se SkyEurope. Pasažéři, jenž se prokáží platnou rezervací SkyEurope, si mohou koupit jednosměrnou letenku za 49 eur včetně tax a poplatků na trase z Prahy do Paříže (Charles de Gaulle), Říma (Fiumicino), Valencie a Malagy.

1 2


Téma: Letenky SkyEurope

Aktuálně zde naleznete 20 článků na téma Letenky SkyEurope.

Sponzorované odkazy


Letenky do Číny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.