Příruční zavazadla

Online rezervace letenek:

Kolik zaplatíte za přepravu zavazadel? INFOGRAFIKA

24. 10. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud pro přepravu z bodu A do bodu B využíváte leteckou dopravu, jiště občas řešíte otázku, jak si zabalit váš kufřík a neplatit zbytečné poplatky navíc. V naší nové infografice máte k dispozici informace o poplatcích za odbavená zavazadla i za případnou nadváhu od šestnácti oblíbených nízkonákladových aerolinek na jednom místě.

Bude se u Wizzairu platit za příruční zavazadlo?

10. 07. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Aerolinka Wizzair začala testovat zpoplatnění příručního zavazadla. Již v minulosti o tom uvažoval např. Ryanair. Wizzair ve své tiskové zprávě zpoplatnění příručního zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm zdůvodňuje tím, že při nastupování cestujících docházelo kvůli  přílišnému množství příručních zavazadel ke zpoždění. Dle Wizzairu nový poplatek za velká palubní zavazadla má za cíl pobízet cestující k tomu, aby si místo nich vzali na palubu menší zavazadla.

Ryanair začal striktně dodržovat pravidlo o příručních zavazadlech

23. 01. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Pokud cestujete s nízkonákladovou leteckou společností Ryanair, dejte si opravdu dobrý pozor na to, kolik příručních zavazadel si chcete vzít na palubu. Že jen dvě, notebook a malou taštičku? U jiných nízkonákladovek by nad vámi přimhouřili oko, nikoliv však u Ryanairu, který se rozhodl striktně vyžadovat své přepravní podmínky, dle kterých můžete mít jediné příruční zavazadlo a to do ...

1


Téma: Příruční zavazadla

Aktuálně zde naleznete 3 články na téma Příruční zavazadla.

Sponzorované odkazy

Související témata: