Závěrečná etapa opravy hlavní dráhy na pražském letišti dnes začíná

15. 05. 2013     Aerolinie.info

Provozovatel letiště k rozsáhlé rekonstrukci přistoupil s ohledem na technický stav dráhy způsobený jejím stářím. Ta je v nepřetržitém provozu od roku 1963.

Online rezervace letenek:

 • Sleva 20 % s Wizzair – pouze dnes!

  (04.09.2013, Letenky levně) Pokud se v budoucnu chystáte letět s leteckou společností Wizzair, využijte dnešní slevové akce pro nákup letenek. Pouze dnes je možné rezervovat letenky do všech destinací se slevou 20 %. Sleva se vztahuje na cenu letenky (nikoliv na poplatky za zavazadlo a rezervaci).

 • Levné letenky na Réunion – pouze dnes!

  (14.05.2014, Letenky levně) Pouze dnes můžete rezervovat akční letenky na Réunion. Pokud jste časově flexibilní a nevadí vám odlet z německého letiště, cesta na francouzský ostrov Réunion může být zajímavou alternativou. Letenku z Norimberka na Réunion lze zakoupit za výhodnou cenu již od 15.703,- Kč.

 • Dnes sleva s Wizz Air 20 % na všechny lety

  (27.03.2014, Letenky levně) Letecká společnost Wizzair létá z Prahy do mnoha destinací po Evropě (Londýn, Eindhoven, Řím, Neapol, Milán, Bari, Tel Aviv). Pouze dnes 27. 3. 20144 můžete využít skvělé slevy 20% na všechny rezervované letenky. Sleva se týká všech a není třeba být členem Wizz Discount Clubu.  

 • Slevy na letenky s British Airways – pouze dnes!

  (10.04.2014, Letenky levně) Pouze dnes 10. 4. 2014 máte možnost nakoupit se slevou letenky od letecké společnosti British Airways do celého světa. Letenky můžete rezervovat na stránkách British Airways.


Sponzorované odkazy


Letenky do České republiky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.