Sleva 20 % na letenky s Wizz Air

08. 01. 2014     Letenky levně

Letecká společnost Wizz Air nabízí pouze dnes 8. 1. 2014 slevu 20 % pro členy Wizz Discount Clubu na letenky do všech destinací. Z Prahy létá Wizz Air do Londýna, Eindhovenu, Říma, Neapole, Milán a  Bari. Z Brna můžete letět do Eindhovenu, Říma, Londýna a Tel Avivu.  

Štítky:
Sleva na letenky, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • S Wizz Air nově do Istanbulu

  (06.06.2013, Rádi cestujeme) Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air dnes oznámil, že zavádí novou pravidelnou linku z Budapeště do Istanbulu. Wizz Air tak rozšiřuje své aktivity o další zajímavou destinaci. Již dříve Wizz Air uvedl nové linky do Tel Avivu, Dubaje či Baku. Mimochodem, destinace, kde doteď neoperuje jeho velký rival Ryanair. Podobně jako Ryanair, ani Wizz Air ale nezavádí nové linky z Prahy a tak ani let do Istanbulu se bez dodatečné dopravy do Budapeště neobejde.

 • Wizz Air v roce 2012 přepravil 12 milionů cestujících

  (09.01.2013, Aerolinie.info) Nízkonákladový dopravce Wizz Air zveřejnil výsledky přepravy za rok 2012. Od ledna do prosince využilo služeb společnosti více než 12 milionů cestujících, což představuje meziroční nárůst o 12 %. Na letech z/do České republiky Wizz Air přepravil 620 tisíc cestujících.

 • Wizz Air: levné letenky do Říma a zpět od 754 Kč!

  (28.02.2013, Akční letenky.cz) Jestliže plánujete v nadcházejících měsících návštěvu Itálie a pátráte po levných letenkách, mohla by vás zaujmout nabídka nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta totiž nabízí jednosměrné letenky do Říma a Bari od 377 Kč resp. 647 Kč. S nižší cenou můžete počítat v případě, že ste již členem Wizz Discount Clubu (WDC)!

 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 229 Kč!

  (27.05.2013, Akční letenky.cz) Na řadu levných letů z Prahy a Brna do několika destinací můžete narazit například na webu nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Pokud se navíc stanete členem Wizz Discount Clubu (WDC), můžete na každé jednosměrné letence ušetřit až 270 Kč a dosáhnout tak klidně na cenu 229 Kč.


Sponzorované odkazy