Podzimní akční letenka do Bruselu z Prahy za 1485 korun.

07. 08. 2014     Rádi cestujeme

Centrum evropské politiky - Brusel. A proč ho zrovna tento podzim nenavštívit? Levná letenka s komfortním odletem a příletem do Prahy stojí na prahu podzimu jen 1485 korun. Let nabízí společnost Ryanair a trvá 1 hodinu a 25 minut, v ceně je jedno příruční zavazadlo.

Štítky:
Letenky do Belgie, Letenky do Bruselu, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • Ryanair bude létat do Bruselu

  (25.04.2014, Rádi cestujeme) Aerolinka Ryanair zavádí novou pravidelnou linku z Prahy. Nově bude létat do Bruselu Charleroi. Odtud lze pokračovat téměř do všech koutů Evropy.

 • Sleva 15 % na letenky do Bruselu

  (16.06.2014, Letenky levně) Letecká společnost Brussels Airlines poskytuje slevu 15 % na letenky do Bruselu na Letní bruselský festival, který se koná od 8. 8. do 17. 8. 2014. Letenky si můžete rezervovat na webové stránce Brussels Airlines. Jako promo kód při rezervaci uveďte: 11122355.

 • Zanzibar – zpáteční letenky z Bruselu za 11.270 Kč

  (05.09.2014, Akční letenky.cz) Díky pěknému tarifu společnosti JetAirFly máte nyní možnost vyrazit z belgického Bruselu přímým letem až na ostrov Zanzibar na jihovýchodním pobřeží Afriky za velmi přijatelné ceny. Zpáteční letenky aktuálně můžete rezervovat ve spoustě záříjových a říjnových termínů už za 11.270 Kč včetně všech povinných poplatků.

 • Z Bruselu na Zanzibar od 350,- EUR

  (11.11.2014, Letenky levně) Pokud jste časově flexibilní a chcete uskutečnit exotickou dovolenou, zkuste odlety z jiných evropských měst. Letecká společnost Jetairfly nyní nabízí velmi výhodné letenky na Zanzibar.  Letenku z Bruselu na Zanzibar lze nyní zakoupit již od 350,- EUR. Volné termíny na podzim a zimu můžete najít přímo na stránkách letecké společnosti. Cena platí do vyprodání míst.


Sponzorované odkazy


Letenky do Belgie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.