Gruzie – nová přímá linka Wizzairu do Kutaisi za 1.801 Kč

09. 10. 2014     Akční letenky.cz

Lety do Gruzie jsou díky nové trase Wizzairu ještě levnější! Po Katovicích a Varšavě přidal od 30. září letošního roku Wizzair další možnost, jak z blízkého okolí výhodně letět přímo do gruzinského druhého největšího města Kutaisi, a to Budapešť.

Štítky:
Letenky do Gruzie, Letenky do Kutaisi, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nová přímá linka Praha-Toronto

  (18.09.2015, Rádi cestujeme) Kanadské aerolinky Air Canada budou pomocí své dceřinné společnosti Air Canada Rouge provozovat od 29. května 2016 sezónní pravidelnou linku na trase Praha-Toronto. Linka bude provozována letouny Boeing 767-300 s kapacitou 280 osob a bude přímá v obou směrech. Přímé lety budou v provozu třikrát týdně s odlety z Prahy v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu. Za zpáteční linku zaplatíte v akci pouhých 11.890,- Kč.

 • Zpáteční letenky do Gruzie za 2.364 Kč !

  (18.03.2014, Akční letenky.cz) V nabídce letecké společnosti Wizzair se opět v několika termínech objevila krásná nabídka zpátečních letenek na trasách Katowice – Kutaisi (Gruzie) a Varšava – Kutaisi, a to už od 2.364 Kč včetně všech povinných poplatků!

 • Zpáteční letenky do Gruzie v říjnu za 2.687 Kč!

  (22.07.2014, Akční letenky.cz) V nabídce letecké společnosti Wizzair se opět v několika termínech objevila krásná nabídka zpátečních letenek na trasách Katowice – Kutaisi (Gruzie) a Varšava – Kutaisi, a to už od 2.687 Kč včetně všech povinných poplatků. Nejvýhodnějšími termíny jsou aktuálně záříjové a říjnové. Nejlevněji poletíte 14. – 21. října, právě za 2.687 Kč.

 • Gruzie – zpáteční letenky z Budapešti od 1.443 Kč !

  (20.12.2014, Akční letenky.cz) Díky nedávno zprovozněné přímé lince Budapešť – Kutaisi, provozované leteckou společností Wizzair mohou dobrodruzi vyrazit do Gruzie obdivovat nádherné přírodní scenérie, které tato hornatá zem nabízí. Zpáteční letenky zakoupíte v řadě termínů v rozmezí únor až duben 2015 za krásných 1443 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Gruzie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.