Wizz Air: speciální nabídka tohoto týdne

06. 05. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air spustila akci na levné letenky již od 467 Kč. Cena je za jednosměrný let včetně daní, pevných poplatků a poplatků za rezervaci při platbě bankovním převodem. U jiných způsobů platby platí vyšší poplatek za rezervaci. Počet akčních letenek je omezen.

Štítky:
Akční letenky, Letenky, Letenky Wizz Air, Levné letenky, Wizz Air, WizzAir

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Speciální Vánoční nabídka letenek od Smart Wings

  (04.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings spustila speciální vánoční nabídku. Letenky Praha – Paříž a Praha – Řím jen za cenu letištních tax. Cena za zpáteční letenku do Paříže je 1165 Kč a do Říma 910 Kč. Nabídka platí pro lety od 11. ledna do 31. března 2010. Smart Wings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma.

 • Wizz Air zlevňuje všechny lety o 20%

  (30.04.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air spustila akci na levné lety se slevou až 20%. Akce platí až do pondělí 4.května 2009, a to na všechny lety Wizz Airu až do 27.března 2010. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci.

 • Narozeniny Wizz Air: dav rozkradl kupony z balonků

  (01.07.2009, Letenkář.cz) Dnes tu pro vás máme jednu zábavnější zprávu z Maďarska, konkrétně Budapešti, kde se nízkonákladovka Wizz Air snažila oslavit své páté narozeniny. Při této příležitosti plánoval Wizz Air vypustit tisíc balónku, kady s kuponém v hodnotě tisíc forintů (zhruba 945 Kč). Avšak organizátoři oslav podcenili sílu davu a tak poté, co někdo propíchl jeden balónek v naději, že se dostane k poukazu, zareagoval celý dav a zaútočil na síť s balónky. Balónky chtěl Wizz Air vypustit po skončení tiskové konference, na které hodlal načrtnout své dlouhodobé vize. Avšak ještě než konference skončila, byly pryč balonky i s kupóny.

 • Wizz Air: 20% sleva na všechny lety do 27. března 2010 - už jen dnes!

  (04.05.2009, Letenkář.cz) Wizz Air si připravil velmi zajímavou slevovou akci na své letenky. Pokud si zakoupíte jakoukoliv letenku Wizz Airu s odletem do 27. března 2010, pak na ní máte 20% slevu z ceny. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci. Chcete si naplánovat letní dovolenou za málo peněz? ...


Sponzorované odkazy