Akčníletenky.cz slaví první narozeniny

11. 01. 2010     Akční letenky.cz

V pátek 8. ledna 2010 oslavil web Akčníletenky.cz svoje první narozeniny. V prvním roce existence webu jsme vás informovali především o akčních nabídkách na letenky, leteckých společnostech a jejich nových trasách z/do České republiky a okolních zemí a zajímavostech z leteckého průmyslu.

Štítky:
Letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • První dodávky letadla Boeing 787

  (19.07.2010, Akční letenky.cz) Šéf Boeingu Jim McNerney se domnívá, že firma již do konce roku 2010 dodá na trh nový letoun Boeing 787, jinak také nazývaný Dreamliner. Ještě ke konci minulého týdne přitom firma Boeing uvedla, že první stroje Dreamliner, postavené z uhlíkových kompozitních materiálů, by mohly být dodány až  v první polovině roku 2011.

 • MyAirDeals.com slaví své první narozeniny

  (24.08.2009, Akční letenky.cz) Web MyAirDeals.com slaví své 1. narozeniny. MyAirDeals.com je anglický letenkový portál, který nabízí upozorňování emailem na různé akční nabídky, slevy a zaváděcí ceny na letenky. Uživatelé si zvolí místo odletu a destinaci a pak jen čekají na výhodnou nabídku akčních letenek, o kterých je informuje právě web MyAirDeals.com.

 • Ryanair připravuje první „sociální“ produkt

  (29.03.2010, Akční letenky.cz) Také jste se marně snažili najít leteckou společnost Ryanair na Facebooku či jiné sociální síti? Ryanair odhalil, proč se zatím na sociálních sítích s výjimkou Twitteru příliš neangažuje. Podle IAGblog totiž chystá něco jako vlastní sociální síť.

 • V Katovicích přistalo historicky první letadlo společnosti FlyLAL

  (03.06.2010, Rádi cestujeme) Dne 28.05. na Mezinárodním letišti Katovice v Pyrzovicích došlo k historicky prvnímu přistání Boeingu 737-300 letecké společnosti flyLAL charters PL. Po přistání bylo letadlo uvítáno vodotrysky z vodních děl. Pro cestující prvního zahajovacího letu dopravce připravil drobné pozornosti, a také občerstvení se sklenkou šampaňského, které bylo podáváno již na palubě, ihned po startu z Katovic.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bahrajnu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.