Levné letenky do Indie: Z Prahy do Dillí jen za 8 639 Kč

12. 04. 2010     Letenky levně

Ukrajinské aerolinky nadále pokračují se svojí promoakcí na letenky do indického Dillí. Ty s odletem z Prahy a mezpřistáním na letišti Kyjev Borispol si tak můžete zakoupit již za 8 639 Kč. Letět můžete třeba 17. května tam a 25. května zpátky. Daní za nízkou cenu letenek jsou však aerolinky, které let operují.

Štítky:
Aerosvit Airlines, Letenky do Dillí, Letenky do Indie

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Indie: Praha – Dillí a zpět jen za 10 715 Kč!

  (10.10.2010, Letenky levně) Tradičně levné letenky do zemí na východ od nás nabízí ukrajinská společnost Aerosvit Airlines. V její současné nabídce nalezneme třeba indické Dillí jen za 10 715 Kč! Odletá se samozřejmě z Prahy s tím, že je nutné absolvovat mezipřistání na kyjevském letišti Boryspil.

 • Levné letenky do USA a Indie od 9925 Kč

  (25.11.2010, Akční letenky.cz) Pojďme spolu vyrazit na výlet! A proč ne, když můžete sehnat své letenky velice levně: akční letenky do New Yorku – od 9925 Kč akční letenky do Dillí – od 10723 Kč Tato nabídka se vztahuje pro cesty tam i nazpátek a to včetně daní a poplatků. Možná data a místa odletu a příletu shrnuje následující tabulka.

 • Levné letenky z Prahy do Dillí jen za 8 292 Kč

  (24.02.2010, Letenky levně) Pokud jste doposud nenavštívili indické Dillí a rádi byste to napravili, máte ideální příležitost. Na serveru Pelikán si můžete zakoupit zpáteční letenky s odletem z Prahy jen za 8 292 Kč. Volných termínů po celý rok je přitom stále dost, letět můžete třeba v termínu 17. května – 25. května.

 • Aerosvit Airlines: Zpáteční letenky z Prahy do Dillí jen za 10 651 Kč

  (19.06.2010, Letenky levně) Milovníci dobrodružství nyní mohou vyzkoušet hned dva zážitky najednou a za zvýhodněnou cenu, když ukrajinské aerolinky Aerosvit Airlines nabízejí zpáteční letenky z Prahy do indického Dillí jen za 10 651 Kč. Termínů je k dispozici dost až do začátku příštího roku, takže lze letět prakticky kdykoliv.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kanady

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.