WizzAir: změny v letovém řádu a nová linka

03. 05. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost WizzAir pozměnila svůj letový řád. Některé ze změn se dotknou i cestujících z letiště Praha Ruzyně. Vůbec největšími změnami pak jsou jedna nová a jedna zrušená linka. V úterý 11. května bude možné naposledy letět na trase Praha – Liverpool.

Štítky:
Letenky do Liverpoolu, Letenky do Velké Británie, Letiště Praha, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • easyJet představuje řadu nových destinací: Jordánsko za 5631 Kč

  (17.12.2010, Akční letenky.cz) EasyJet představuje řadu nových, vzrušujících destinací! Odlety do těchto krásných míst jsou sice z Letiště Londýn Gatwick, ale pokud vám nevadí jednou přestupovat, můžete si zakoupit zajímavé letenky pro počátek vaší cesty z Letiště Prague – Ruzyne (PRG).

 • Ryanair: nová linka Bratislava – Boloň

  (13.08.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila novou pravidelnou linku z letiště M.R.Štefánika v Bratislavě. Jedná se již o 15. trasu, kterou Ryanair z Bratislavy nabízí. Po otevření nové trasy Bratislava – Liverpool od 27. října 2009, přišla na řadu také Itálie.

 • Nová linka Wizzair Brno – Řím Fiumicino: Zpáteční letenky již za 1 348 Kč

  (17.01.2011, Letenky levně) Nízkonákladový přepravce Wizzair rozšiřuje své služby na letišti Brno a s platností od 27. března přidává do svého letového řádu novou destinaci – Řím Fiumicino. Létat sem bude vždy ve středu a v neděli v 19:20, opačným směrem se letadla vydají již v 17:00 hodin.

 • SkyEurope mění přepravní podmínky

  (26.08.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SkyEurope oznámila změny v přepravních podmínkách, které vstupují v platnost počínaje dnešním dnem. Rezervace zakoupené před 25. 8. 2009 se řídí původními přepravními podmínkami. Změny se týkají zejména zavazadel. Povolená váha zapsaných zavazadel (checked baggage) se snižuje z 20 kg na 18 kg na osobu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Saudské Arábie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.