Lukrativní destinace – nepatrný peníz. Od 8546 Kč

23. 06. 2010     Akční letenky.cz

Přemýšlíte jakpak jen byste ukojili své cestovatelské choutky? Výborně! Austrian Airlines, tradiční rakouský přepravce, vám totiž má ledascos nabídnout. Pojďme spolu prozkoumat následující tabulku – akční letenky do Tokya, Bangkoku, Dubaje, Dillí a letenky do Pekingu.

Štítky:
Akční letenky, Austrian, Letenky Austrian, Letenky do Bangkoku, Letenky do Dillí, Letenky do Dubaje, Letenky do Pekingu, Letenky do Tokya, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Luxusní letenky za směšný peníz: od 2514 Kč

  (26.05.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladový německý přepravce Condor přichází s nabídkou luxusních destinací za malý peníz od 2514 Kč na kratší či od 7645 Kč na velké vzdálenosti.

 • Nedopadneš bídně – poletíš-li z Vídně. Evropské destinace od 1760 Kč

  (25.06.2010, Akční letenky.cz) Díky tradičnímu přepravci Austrian Airlines máte nyní, naši vážení čtenáři, jedinečnou možnost podívat se po Evropě. Za levný peníz je možno si zakoupit levné letenky do Paříže, Athén, Bělehradu a letenky do Říma a Stockholmu, to vše v letních měsících roku 2010.

 • Ryanair – letenky od €5

  (20.08.2010, Akční letenky.cz) Irský přepravce Ryanair opět, tradičně, představuje lákavě levné letenky po Evropě. Akční nabídka letenek začíná na částce €5 za 1 cestu. Nezapomeňte k ceně ovšem přičíst poplatek za online odbavení, který se v českých korunách šplhá na 130 Kč za jeden let. I tak si však můžete za malý peníz sehnat velký výlet.

 • Ryanair letenky na Kanáry – luxus se vším všudy od 1905 Kč!

  (03.02.2011, Akční letenky.cz) Pokud máte stále ještě unavené peněženky, prasátka či kapsy po finančně jistě náročných Vánocích – což si takhle dopřát luxus za malý peníz? Jestliže vám vyhovuje odlet z Letiště Bratislava (BTS), tak rychle prozkoumejte stránky nízkonákladové aerolinky Ryanair a dopřejte si březnový oddych od chladné Evropy na Kanárských ostrovech.


Sponzorované odkazy


Letenky na Filipíny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.