EasyJet přepravil v březnu skoro 4,5 mil. cestujících

06. 04. 2011     Rádi cestujeme

Přední evropská nízkonákladová letecká společnost easyJet oznámila statistiky přepravených cestujících a obsazenost letů. Od březena 2010 do března 2011 easyJet přepravil přes 51 miliónů pasažérů. Obsazenost letů ve stejném období vzrostla o 0,7 procentního bodu. Jen za měsíc březen 2011 s easyJet letělo téměř 4,5 miliónu cestujících, což je o 11,9 % více než ve stejném období loňského roku.

Štítky:
easyJet

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Easyjet přepravil v červenci přes 5 milionů cestujících

  (08.08.2011, Rádi cestujeme) Evropská nízkonákladová letecká společnost easyJet oznámila statistiky přepravených cestujících a obsazenost letů. Od července 2010 do července 2011 easyJet přepravil přes 53,7 miliónů pasažérů. Jen za měsíc červenec 2011 s easyJet letělo přes 5,4 miliónů cestujících, což je o 8,1 % více než ve stejném období loňského roku.  

 • Heathrow očekává přes 70 mil cestujících

  (16.12.2010, Rádi cestujeme) Londýnské letiště Heathrow očekává, že během příštího roku využije jeho služeb přes 70 miliónů cestujících. Společnost BAA oznámila, že očekává v příštím roce 3,7% nárůst v osobní přepravě. Mety 70 mil. cestujících za rok letiště Heathrow ještě nikdy nedosáhlo. Proto půjde zřejmě o historický mezník tohoto letiště. V příštím roce se také předpokládá vyšší zisk letiště - zisk by měl přesáhnout 1 mld. liber, to je přibližně 30 mld. korun. V letošním roce by zisk 1 mld. neměl překročit, podle aktuálních zpráv by zisk měl činit 972 mil. liber.

 • Granada: levné ubytování a letenky

  (26.01.2011, Rádi cestujeme) Nakonec španělské město Granada se stane dějištěm fotbalového kvalifikačního zápasu mezi Českem a Španělskem. Pokud tedy plánuje podpořit český A tým, bude vás zřejmě zajímat nejvýhodnější nebo nejlevnější doprava do Granady. Granada leží v nadmořské výšce 738 metrů nad hladinou moře. Má přes 200 tis. obyvatel a jde o poměrně staré město, které v minulosti bylo hlavním městem Granadského království. Průměrná teplota v březnu dosahuje hodnoty 12 ºC, v dubnu 13 ºC. V letních měsících průměrně až 26 ºC. V březnu pak průměrně ve městě naprší 31 mm srážek. Nejdeštivější pak je listopad, kdy průměrné srážky dosahují až 93 mm.

 • ČSA budou propouštět, klesá jim počet cestujících

  (05.12.2011, Rádi cestujeme) ČSA dnes oznámily, že dojde k propouštění až 100 pilotů. Podle tiskové zprávy je důvodem propouštění, přesun jedenácti letadel do pronájmu HOLIDAYS Czech Airlines. Odchody nadbytečných pilotů budou probíhat postupně. Část z nich obdrží výpověď již v tomto týdnu, další budou v této věci oslovováni v následujících týdnech.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bahrajnu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.