Ryanair: nové slevy a poplatky

02. 04. 2011     Rádi cestujeme

Letecký dopravce Ryanair zveřejnil svou další „sale“ a tentokrát ceny začínají na 7 €/170 Kč.  Tato sleva je platná na lety v měsíci květnu. Akce je platná do nejbližšího pondělí.  Ovšem v nabídce Ryanairu jsme nalezli i nižší nabídky a to od 6 € i v měsíci červnu. Například pokud se vydáte z Bratislavy do Milana 31. května, a budete se vracet  6. června , tak zaplatíte za osobu 18 €, tedy 441 korun.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • EasyJet: Slevy až 20% na všechny letenky

  (27.02.2012, Letenky levně) EasyJet spustil akční nabídku na lety v období od 1. dubna do 15. července 2012! Slevy až 20 % se vztahují na všechny letenky v síti easyJet. Akce trvá do 29. února 2012. Letenky objednávejte na stránkách EasyJet.com.

 • Pelikan.cz - získejte slevy na letenky

  (23.04.2010, Rádi cestujeme) Nově můžete letenky zakoupit i u našeho partnera Pelikan.cz. Každý registrovaný uživatel získá slevu 250,- Kč u lowcost dopravců a 300,- Kč u běžného dopravce. Sleva je na objednávku. Registrace je zdarma.

 • Již zítra sleva u Wizzairu 20%

  (18.05.2011, Rádi cestujeme) Jednodenní akční nabídka Wizzairu bude platná po celý zítřejší den (19. května 2011). Můžete tak získat letenky se slevou až 20%. Slevy platí na cenu letu, včetně daní a platí pouze pro nové rezervace. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky (například poplatek za zavazadlo) a poplatek za rezervaci.

 • Nové lety z Bratislavy s aerolinkou ČSA

  (13.05.2011, Akční letenky.cz) Česká letecká společnost ČSA plánuje na červen otevření nové základny v Bratislavě, kde by měla bázovat jeden ze svých Boeingů 737-500. Podle posledních zpráv bude aerolinka nově vypravovat 24 přímých letů týdně do šesti evropských měst. V současné době je provozována pouze jediná přímá linka Praha – Bratislava.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.