Levné letenky do Soulu: Z Prahy jen za 14 794 Kč

04. 02. 2012     Letenky levně

Levné letenky do jihokorejského Soulu nyní pořídíte díky kombinaci nabídek společností KLM a ČSA. V případě odletu z Prahy můžete vycestovat již za 14 794 Kč! Za tuto cenu můžete letět třeba 8. března tam a 20. března. Letenky si můžete objednávat zde.

Štítky:
ČSA, KLM, Letenky ČSA, Letenky do Jižní Koreje, Letenky do Soulu, Letenky KLM

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Soulu: Z Prahy se společností KLM jen za 13 150 Kč vč. poplatků!

  (04.08.2011, Letenky levně) S nabídkou akčních letenek do Jižní Korey přišla společnost KLM. Z Prahy do Soulu tak můžete letět již za 13 150 Kč. A to třeba v pondělí 19. září tam a ve čtvrtek 29. září zpět. Vybírat ale můžete i z jiných termínů v období od 1. září do 30. listopadu.

 • ČSA se vrací k dálkovým letům

  (04.12.2012, Aerolinie.info) Po tříleté pauze se ČSA vracejí k provozování vlastních dálkových letů. První spoj povede do jihokorejského Soulu a bude ho obsluhovat nová posila flotily – Airbus A330 určený pro střední a dlouhé tratě.

 • Letenky na Nový Zéland od 22.450,- Kč

  (10.10.2012, Letenky levně) Letecká společnost Korean Air nabízí akční letenky z Prahy do Aucklandu. Na Nový Zéland si můžete zaletět s Korean Air přímo z Prahy za výhodnou cenu od 22.450,- Kč. Výhodné letenky do Aucklandu je možné rezervovat na cesty v březnu 2013. Společnost Korean Air také nabízí ubytování zdarma v případě delšího přestupu v Soulu.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jižní Koreje

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.