Letenky do vesmíru za $50? Jedině s BRyanair!

01. 04. 2012     Akční letenky.cz

Ihned po nejočekávanější tiskové konferenci roku zveřejnil server Aletenky.cz informace, které jistě zaujmou nejednoho fanouška létání. Irská nízkonákladová aerolinka BRyanair má totiž v plánu provoz vesmírných letů za velmi příznivé ceny! Z vážného konkurenta však není nadšena společnost Virgin Galactic.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • BRyanair nabídne vesmírné lety od $50 (950 Kč)! Válka s Virgin Galactic.

  (01.04.2012, ALetenky.cz) Nejnovější zprávy o pětistém majiteli letenky do vesmíru (známý hollywoodský herec Ashton Kutcher) byly právě zastíněny novinkou, která vyrazí dech doslova každému.

 • Rotterdam tam i zpět s aerolinkou Transavia od 1950 Kč

  (27.06.2011, Akční letenky.cz) Od srpna nabízí holandská letecká společnost Transavia levné letenky do své jediné destinace dostupné z Prahy od 1950 Kč (€80). Do druhého největšího města Nizozemska a vůbec do největšího evropského přístavu létá pravidelná linka Praha – Rotterdam každé úterý, čtvrtek, pátek a neděli.

 • Letenky do Rotterdamu od 2030 Kč a další výhody!

  (22.11.2012, Akční letenky.cz) Výhodnější letenky nyní můžete nalézt také na webu letecké společnosti Transavia, která však z České republiky létá pouze na jediné lince do Rotterdamu. Akční nabídka přepravce se pravidelně opakuje a nejlevnější zpáteční cestu můžete podniknout od 2030 Kč (€80) včetně poplatků.

 • Levné letenky do Londýna – z Brna v červnu jenom za 638 Kč

  (28.04.2011, Letenky levně) Levné letenky do Londýna nyní nabízí nízkonákladovka Wiz air, když za zpáteční letenky z Brna zaplatíte jen 638 Kč. K dosažení této ceny stačí jediné, platit účtem Wizz a letět třeba v termínu od 10. června do 20. června. Letenky si v případě zájmu můžete objednávat na webu Wizzair.com.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.