Maďarská nízkonákladovka Wizz Air vstoupí na český trh

10. 01. 2009     Letenkář.cz

Maďarská nízkonákladová letecká společnost Wizz Air vstoupí na český trh. Od 19. února nejprve zavede čtyři nové linky z Prahy do Londýna/Lutonu v Británii, Říma a Milána/Bergama v Itálii a Bruselu/Charleroi v Belgii, od 25. července přibudou linky do Paříže/Beauvais ve Francii a Eindhovenu v Nizozemsku. Wizz Air, jedna z největších nízkonákladových společností ve střední a východní Evropě, přepravila v loňském roce 5,9 milionu cestujících, ...

Štítky:
Low-cost aerolinky, Praha, Wizz Air

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizz Air zlevňuje všechny lety o 20%

  (30.04.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air spustila akci na levné lety se slevou až 20%. Akce platí až do pondělí 4.května 2009, a to na všechny lety Wizz Airu až do 27.března 2010. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci.

 • Narozeniny Wizz Air: dav rozkradl kupony z balonků

  (01.07.2009, Letenkář.cz) Dnes tu pro vás máme jednu zábavnější zprávu z Maďarska, konkrétně Budapešti, kde se nízkonákladovka Wizz Air snažila oslavit své páté narozeniny. Při této příležitosti plánoval Wizz Air vypustit tisíc balónku, kady s kuponém v hodnotě tisíc forintů (zhruba 945 Kč). Avšak organizátoři oslav podcenili sílu davu a tak poté, co někdo propíchl jeden balónek v naději, že se dostane k poukazu, zareagoval celý dav a zaútočil na síť s balónky. Balónky chtěl Wizz Air vypustit po skončení tiskové konference, na které hodlal načrtnout své dlouhodobé vize. Avšak ještě než konference skončila, byly pryč balonky i s kupóny.

 • Wizz Air: 20% sleva na všechny lety do 27. března 2010 - už jen dnes!

  (04.05.2009, Letenkář.cz) Wizz Air si připravil velmi zajímavou slevovou akci na své letenky. Pokud si zakoupíte jakoukoliv letenku Wizz Airu s odletem do 27. března 2010, pak na ní máte 20% slevu z ceny. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci. Chcete si naplánovat letní dovolenou za málo peněz? ...

 • Zaměstnanci letiště Drážďany se učí česky

  (25.03.2009, Letenkář.cz) Letiště v saské metropoli Drážďany chce přilákat více českých turistů, pro své zaměstnance proto plánuje uspořádat i kurzy češtiny. Už nyní vychází českým zákazníkům vstříc, důležité informace o odletech nabízí v češtině, vydává i české letáky a provozuje české internetové stránky. Letiště loni odbavilo 1,86 milionu cestujících, podle odhadů z toho bylo zhruba 74 tisíc Čechů.


Sponzorované odkazy