Vánoce se SkyEurope: 2 letenky za cenu 1

16. 12. 2008     Letenkář.cz

Chcete si udělat ještě před Štědrým dnem radost? Využijte vánoční akce SkyEurope a kupte si 2 letenky z jejich nabídky za cenu 1. Rezervaci letenek musíte provést 15.12. 18:00 – 19.12. 2008. Nabídka se týká všech letenek SkyEurope od 6. ledna od 30. června 2009. Zkuste své štěstí a udělejte si radost se SkyEurope.

Štítky:
Akční letenky, SkyEurope

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Letenky SkyEurope již od 19 euro - Vánoce se blíží

  (11.11.2008, Letenkář.cz) Udělejte si předčasné Vánoce díky nabídce SkyEurope, který na vybrané lety o prosince 2008 až do února 2009 spustil předvánoční ceny a tak se ceny letenek pohybují již za 19 euro včetně poplatků. Akce SkyEurope na levné letenky je samozřejmě jako vždy časově omezena, takže tuto šanci máte do nedělní půlnoci 16. 11. 2008. Nečekejte, vybírejte a ihned nakupujte, než Vás ...

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

 • easyJet: záchranné balíčky pro cestující SkyEurope

  (02.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost easyJet se rozhodla v důsledku krachu SkyEurope zavést speciální nabídku letenek pro zákazníky SkyEurope. Na linkách, které nabízela i aerolinka SkyEurope, nabízí speciální akci: letenky za €40.

 • Krach SkyEurope je pravděpodobně otázkou hodin

  (31.08.2009, Akční letenky.cz) Dny SkyEurope už jsou zdá se sečteny. Letenky aerolinky už není možné na webu společnosti dále rezervovat, podle bratislavského letiště zastavila SkyEurope svoje lety do úterý 21 hodin a letiště v Praze lety SkyEurope zrušilo úplně. Podle informací deníku SME se mezi zaměstnanci společnosti rozšířila zpráva, že SkyEurope vyhlásí bankrot.


Sponzorované odkazy


Letenky na Taiwan

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.